Неаполітанський гімн: весняна колекція макіяжу Chanel

15 січня 2018

Chanel випускає нову колекцію макіяжу весна-2018. Вона називається Neapolis: New City​

“Я прикриваю повіки, думаю про Неаполь - і його відтінки постають перед моїм внутрішнім поглядом". Лючія Піка, глобальний креативний дизайнер Chanel з кольору і макіяжу, придумала колекцію, натхненну її рідним містом.

Лючія Піка

Древній і сучасний, священний і трепетний, вічний і сяючий, історичний і живий, - такий Неаполь, за твердженням Лючії Піки і креативної команди Chanel. Колекція вийшла теплою, розкішною, несподівано середземноморською.

Назва міста Неаполь перекладається як «Нове місто». Він починався як грецька колонія. Сьогодні це колоритний яскравий мегаполіс.

Неаполь

Усі його відтінки - зелені, жовті, золоті, червоні і чорні - відбилися в колекції. Від вулканічного ландшафту Везувію і Флегрейських полів до бірюзових вод, від архітектурної і художньої спадщини, включаючи фрески на Віллі Поппеі в Оплонтісі, - до декору барокових церков, всередині яких можна випадково наштовхнутися на безцінні розписи Караваджо, - всі грані Неаполя розглянуті з любов'ю і захопленням.

Вуста

Головний засіб колекції, пудра-пігмент для губ Poudre A Lèvres, натхненна відтінками і технікою темпера помпейских фресок.

Пудра змішується з бальзамом (спочатку кінчиком пальця треба нанести прозорий бальзам, потім іншим пальцем обережно вбити пігмент, починаючи від центру до куточків губ) і створює розмитий мальовничий ефект. Яскравість кольору можна регулювати самостійно.

Тим, хто не готовий до експериментів, в Chanel приготували десять різних відтінків блисків і помад - від макових до малинових. Найбільш очікуваний продукт - бірюзовий блиск для губ.

Пигмент для губ Rouge Allure Ink оттенка Entusiasta, Chanel
Пигмент для губ Rouge Allure Ink оттенка Eterea, Chanel
Блеск для губ Rouge Coco Gloss оттенка Parthenope, Chanel
Блеск для губ Rouge Coco Gloss оттенка Aphrodite, Chanel
Блеск для губ Rouge Coco Gloss оттенка Poppea
Блеск для губ Rouge Coco Gloss оттенка Sybilla
Помада Rouge Allure оттенка Vibrante, Chanel
Помада Rouge Allure оттенка Incantevole, Chanel
Помада Rouge Allure Velvet оттенка L'Aristocratica, Chanel
Помада Rouge Allure Velvet оттенка L'indomptable, Chanel

Очі

Набір для макіяжу очей Les 9 Ombres вийде обмеженим числом примірників і буде включати відразу 9 відтінків тіней (зазвичай - 4).

Les 9 Ombres Palet Te Édition No.1: Affresco, Chanel

Кремові тіні Ombre Première Crème вийдуть в запорошеному сіро-зеленому, як прибережні водорості, відтінку Verderame. Його можна носити соло, а можна використовувати як підкладку під тіні.

Кремові тіні Ombre Première Crème відтінку Verderame, Chanel

Стійкий олівець Stylo Yeux Waterproof вийде в двох відтінках: Nero Vulcanico, глибокому сіро-блакитному, натхненний вулканічним попелом, і Mare-Chiaro, смарагдово-зеленому.

Стійкий олівець Stylo Yeux Waterproof Nero Vulcanico і Mare-Chiaro, все - Chanel
Обличчя

Рум'яна Joues Contraste натхненні видовищем світанку в горах. Відтінок називається Foschia Rosa - запорошений рожевий, який здатний миттєво змінити обличчя.

Рум'яна Joues Contraste відтінку Foschia Rosa, Chanel
Манікюр

Лаки вийдуть в оманливому скромному відтінку пастельно-рожевих хмар Nuvola Rosa, м'ятному Verde Pastello, помаранчевому Arancio Vibrante. Головний колір - без сумніву Giallo Napoli - яскравий неаполітанський жовтий, відомий за стародавніми полотнами.

Лаки для нігтів з весняної колекції макіяжу 2018, Chanel

Розглянути всі засоби, які увійшли до колекції, можна в галереї. 

Більше краси:

Instagram @vogueua_beauty 

Читайте також: 

Книга на выходные: «Неаполитанский квартет», Элена Ферранте

Матовая ситуация: новые тональные основы для идеальной кожи

весенний образ · бьюти-образ · Chanel · косметика · коллекции макияжа ·

Ще в розділі Makeup

Популярне