Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк зазнав поранення

Український музикант та лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк зазнав поранення під час обстрілу з боку російських окупантів. В перші дні вторгнення росії в Україну співак записався до лав територіальної оборони Києва.

Андрій ХливнюкФото: @andriihorolski

Про те, що він зазнав поранення під час мінометного обстрілу, артист повідомив у своєму Instagram. Хливнюк опублікував фото, на яких видно поранення обличчя.

"Для моїх слухачів з росії. Ось з такими нацистами ви воюєте, ідіоти. На жаль, наша колона втратила два пікапи, але вірю, що наші волонтери з цим впораються", — написав музикант у своїх Stories.

АНДРІЙ хливнюкФото: @andriihorolski

Раніше Хливнюк звертався до російських солдатів із закликом кинути зброю, аби вони змогли повернутися додому живими.

"Якщо ви опинилися в Україні, якщо вас відрядили сюди для того, щоб вбивати та грабувати, але ви цього не хочете, ви розумієте, що це злочин без строку давності — здавайтеся в полон, кидайте зброю, ідіть додому. Повертайтеся живими та здоровими до своєї сім’ї", — сказав артист.

Андрій ХливнюкФото: @andriihorolski

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.