Найпопулярніший картатий принт у колекціях осінь-зима 2022/2023

Осінь уже незабаром, тож варто придивится до принтів, що передусім асоціюються у світі моди саме з цією порою року. Клітинка – універсальний візерунок, що буде актуальним і наступного сезону. Від тартана до "шахівниці" – vogue.ua зібрав наймодніші різновиди клітинки в колекціях осінь-зима 2022/2023.

Тартан

Одним із найвідоміших картатих принтів справедливо вважається тартан. Цей складний орнамент складається з різнокольорових смуг різної ширини, що перетинаються під прямим кутом і утворюють прямокутні зони, заповнені діагональними смужками. Так, різноманітні варіації на цей давно знайомий принт можна побачити в колекції Ralph Lauren, у якій бренд представив жакет, а також Burberry.

Ralph Lauren
Burberry
Віконна рама

Клітинка windowpane, що перекладається як "віконна рама", відома вже не один десяток років, проте тривалий час дизайнери про неї не згадували. Та все ж прийдешньої осені вони дають другий шанс цьому орнаменту, що свого часу був запозичений із чоловічого гардеробу. Вибирайте твідові сукні, як у Chanel, або легкі комплекти, що складаються з просторої сорочки і мідіспідниці, як у колекції Tibi.

Chanel
Tibi
Гусяча лапка

Принт гусяча лапка, який ще називають "п’є-де-пуль" і "зуб собаки", у класичному розумінні це ламані клітинки або абстрактні багатокутники в чорно-білому забарвленні. І саме на класику в новому сезоні ставлять дизайнери: Alaїа представили асиметричну мідісукню, а Fendi – ромпер з різнокаліберними клітинками.

Alaїa
Fendi
Принц Вельський

Спокійний і лаконічний картатий принт "принц Вельський" отримав свою назву завдяки Едуарду VIII, герцогу Віндзорському. Принц так любив костюми, прикрашені цим орнаментом, що мимоволі популяризував візерунок, який пізніше й назвали на його честь. Серед фаворитів майбутнього осінньо-зимового сезону – кейп від Brunello Cucinelli та костюм-двійка з мініспідницею від Miu Miu.

Brunello Cucinelli
Miu Miu
Шахова клітинка

Принт "шахівниця" був особливо популярним минулого року, але й цієї осені не збирається поступатися місцем на модному Олімпі. Класична шахова клітинка — самодостатній принт, який чудовий сам собою і не потребує додаткових акцентів. Так, вибирайте картатий total look, як у колекції Emilia Wickstead, або врівноважте образ за допомогою однотонних речей, як у Dries Van Noten.

Emilia Wickstead
Dries Van Noten
Мікс принтів

Зіграти ва-банк і зібрати яскравий образ допоможе стилістичний прийом mix & match. Погратися з образом можна за допомогою міксування кількох картатих принтів. Надихнутися на таку незвичну стилізацію можна образами з осінньо-зимових колекцій Dior та Marine Serre.

Dior
Marine Serre

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.