Графіті – яскравий принт, який варто додати до свого гардеробу

Натхненні міським мистецтвом і вуличним одягом, цього літа графіті-принти здатні враз прикрасити будь-який образ. Жакети, штани, сукні, спідниці та джинси, ніби розмальовані від руки, мають свіжий та креативний вигляд. Vogue.ua зібрав найяскравіші образи з графіті-принтами і зʼясував, як носити їх цього сезону.

Junya Watanabe

Ця бунтарська форма мистецтва, що знайшла своє відображення у абстрактних принтах, розташованих на футболках, куртках і спідницях, віддає шану індивідуалізму. Графіті-принти вдалі і тим, що не потребують додаткового стилістичного обігрування. Так, особливу увагу варто звернути на деконструйовані й асиметричні моделі, як, наприклад, у колекції Junya Watanabe та резортній лінійці Givenchy. Залишити фокус саме на незвичних візерунках допоможуть давно знайомі аксесуари: армійські чоботи та сумки з ланцюгом.

Roksanda
Vetements

Для перших прохолодних днів ідеально пасуватимуть байкерські куртки, як у Vetements, або тренчі-дощовики, як у Roksanda. Яскраві графіті-принти можна носити соло, поєднуючи з класичними штанами, або ж зіграти ва-банк, склавши кольоровий total look. Ще одним надбанням поточного сезону стали джинси, прикрашені написами та абстрактними візерунками. Щодо таких, слід звернутися до весняно-літньої колекції TOGA. Доповнити образ допоможуть прикраси: великі сережки, крупнокаліберні ланцюжки та сети каблучок.

TOGA
Givenchy, Resort 2022

Vogue.ua зібрав 7 речей з графіті-принтом, які варто додати до свого гардеробу вже зараз.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.