Анджеліна Джолі носить каблучку із зображенням карти України

Голлівудська актриса й посол доброї волі ООН у справах біженців Анджеліна Джолі, яка нещодавно була у Львові й відвідала дітей, що постраждали внаслідок російської агресії, носить нині каблучку із зображенням карти України. Срібну прикрасу подарував Анджеліні український ювелірний завод "ОНІКС". Знімком поділився харківський виробник на своїй сторінці в Instagram. "Безмежно раді, що нам вдалося подарувати нашу фірмову каблучку "Карта України" Анджеліні Джолі. Прекрасна згадка про прекрасну країну", — написав бренд.

Виробник презентував срібну каблучку Анджеліні Джолі під час її приїзду в Україну. Нагадаємо, що 30 квітня голлівудська акторка приватно завітала до Львова. Про результати подорожі вона написала на своїй сторінці в Instagram. Цей візит привернув увагу не тільки українських, а й світових ЗМІ. Він став знаменним для України, адже вкотре наголосив на важливості допомоги українському народові.

Instagram: @oniks_jewellery

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.