25 модних образів Гвен Стефані з 1990-х

3 жовтня свій день народження святкує одна з головних попзірок 1990-х Гвен Стефані — солістка групи No Doubt, хіт якої Do not Speak став одним із головних треків останньої декади ХХ століття. Проте не лише музика приваблювала до Гвен натовпи шанувальників — її яскраві образи викликали не менше пожвавлення в їхніх лавах, а сама артистка із задоволенням підігрівала цей інтерес.

3 октября родилась певица Гвен СтефаниГвен Стефані

Стефані легко змінювала відтінки волосся — від холодного блонда до неоново-рожевого або блакитного. Стиль її одягу був не менш упізнаваним — на сцені співачка любила виступати в коротких зручних топах і широких штанях з низькою талією, сміливо носила різноманітні шуби, іноді згадувала про популярний у 1990-х мінімалізм і нерідко захоплювалася азійськими орієнтальними мотивами. При всьому цьому розмаїтті Гвен Стефані була щиро віддана своєму б'юті-образу, який став канонічним — брови-ниточки, практично невидимі очі і насичені губи, червоні або коричневі, повторювали дівчата з усього світу, не забуваючи прикрашати лоб, як їхня улюблениця. На честь дня народження співачки згадуємо її найяскравіші образи з 1990-х.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.