До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Образ дня: Олена Зеленська на зустрічі з Джо та Джилл Байденами

Перша леді України продовжує американське турне. На другий день подорожі Олена Зеленська зустрілася з президентом США Джо Байденом та його дружиною Джилл, яка кілька місяців тому сама приїжджала до нашої країни. У Білому домі нашу делегацію також зустрічала Камала Гарріс, віцепрезидентка США.

Джилл Байден, Олена Зеленська, Джо Байден

За даними Білого дому, перші леді обговорили підтримку з боку США уряду України та її народу щодо захисту демократії й подолання значних наслідків війни, що відчуватимуться найближчими роками. Зустріч також прокоментував Джо Байден: "Для нас із Джилл було честю вітати її сьогодні в Білому домі. Перша леді України Олена Зеленська уособлює ту ж завзятість і стійкість, що й країна, з якої вона родом".

Реклама
Джилл Байден, Олена Зеленська, Джо Байден

Також наша перша леді й далі популяризує українських дизайнерів під час своїх міжнародних подорожей. Образ для такої важливої ​​зустрічі їй створила дизайнерка Ліля Літковська. Складався він зі спідниці-олівця довжини міді, подовженого жакета з деталями, ледь подібними до елементів військової форми, а також туфель-човників небесно-блакитного відтінку. Костюм першої леді, до речі, був виготовлений зі щільного шовку блідо-жовтого відтінку. Разом з аксесуарами він ненав’язливо відсилав до кольорів українського прапора.

Олена Зеленська, Джилл Байден

Цікаво, що Камілла Гарріс також підтримала гаму відтінків, яка сьогодні асоціюється з Україною. Її вибір припав на брючний костюм блакитного кольору. Джилл Байден також залишилася відданою власній пристрасті до квітчастих принтів. Цього разу її сукню прикрасив розсип ромашок. В українській культурі ці квіти символізують щиру любов та вірність.

А користувачі соціальних мереж зі свого боку зазначили, як було дібрано взуття у двох перших леді. Той випадок, коли позиція зрозуміла без слів.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.