Vogue Philippines представляють свій дебютний номер

Цьогорічний список вересневих номерів охоплює і Vogue Philippines, що дебютує в газетних кіосках цього місяця. Під керівництвом дизайнерки аксесуарів Беї Вальдес у першому випуску видання на обкладинці зʼявилася філіппінсько-американська модель Хлоя Маґно, яка досліджує блакитні лагуни Букас-Гранде, мармурові брили річки Тініпак та скелі острова Бірі.

"Завдяки матеріалам Vogue Philippines та платформам видання ми сподіваємося продемонструвати філіппінську модну ідентичність, долучивши нас до світової спільноти", — коментує Вальдес у передмові.

Vogue Philippines
Vogue Philippines

У вересневому випуску команда видання демонструє традиційний філіппінський одяг, розповідає про нову хвилю філіппінських дизайнерів, про моду на аксесуари, натхнені філіппінською спадщиною та майстерністю. У розділі Lifestyle Вальдес та її команда звертають увагу на відомий бренд меблів у Франції, який десятиліттями тісно співпрацює з майстрами із Себуано, а також показують красу курорту на Філіппінах, повністю створеного з місцевих острівних матеріалів.

Vogue Philippines
Vogue Philippines
Vogue Philippines
Vogue Philippines
Vogue Philippines

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.