Річ дня: балаклава Edere Editions

Український бренд Edere Editions в'яже теплі модні балаклави та передає на передову для жінок ЗСУ.

Український бренд Edere Editions (edere латиною означає "народжувати", "створювати") виготовляє текстильні об’єкти й аксесуари. Використовують традиційні техніки декоративно-ужиткової творчості та сучасний дизайн. У Edere амбітна мета — створювати вироби, які будуть актуальні поза часом і слугуватимуть не один рік, тому висока якість матеріалів та увага до найменших деталей — тут пріоритет. Об’єкти випускають невеликими дропами, де всі вироби пов’язані один з іншим, попри різні принти.

"Ми в’яжемо балаклави для дівчат ЗСУ на нульовому кілометрі, — каже засновниця бренду, дизайнерка Валерія Амірова. — Зразок розроблено з урахуванням їхніх коментарів. Це безшовні вироби, які швидко перетворюються на біні. Склад –— 98% мериносу та 2% лайкри".

Власними силами бренд вив’язав та передав перші 200 штук; чергова партія в 600 штук знову готується до відправлення на передову. Підтримати ініціативу можна, купивши балаклаву у виробника. Усі гроші з продажу підуть на запуск нової партії.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.