Vogue Polska присвятив новий номер Україні

Польща – країна, яка стала одним і головних помічників України в боротьбі з російськими окупантами. До того ж на допомогу нам прийшли не лише польський уряд та волонтери, а й культурна спільнота цієї країни. Активну позицію зайняли й наші колеги з польського Vogue – весь цей час вони публікували матеріали, присвячені нашій країні та культурі, а 30 березня представили квітневий номер, який став справжнім майданчиком для українських митців.

"Vogue Polska вирішив замінити звичайну історію з обкладинок акцією солідарності. Ми надали майданчик українським художникам. Ці неймовірні та емоційні витвори мистецтва дуже різні, але мають багато спільного — потужну силу та надію, що цей жах скоро закінчиться", — пише головна редакторка Vogue Polska Інна Лекевич, представляючи новий квітневий номер. Першу обкладинку квітневого номера створила Олена Ємчук, модна фотографка й художниця, яка у своїй творчості звертається до української культури.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.