Міжнародна модна спільнота закликає допомагати Україні

Початок російського військового нападу на Україну збігся за часом з піком модного сезону – на Тижнях моди в Мілані й Парижі війна в Україні була найпалкіше обговорюваною темою. Ми побачили безпрецедентну реакцію міжнародної модної спільноти: великі компанії робили великі пожертви, незалежні бренди надавали гуманітарну допомогу, іноземні медіа підтримували українських дизайнерів і таланти. Через 50 днів війни Україна залишається головною темою міжнародних обговорень. І, як і раніше, потребує допомоги всього світу. На прохання Vogue UA друзі видання записали коротке відео із закликом не припиняти допомагати Україні. Супермоделі з обкладинок (Карен Ельсон, Тесс Макміллан, Міка Арганараз Кікі Віллемс), дизайнери Шарлотт Шене, Рашемі Боттер та Лізі Херребрюх, легендарний журналіст Тім Бленкс та українська художниця Олена Ємчук звернулися до своїх підписників з проханням підтримати український народ.

Також редакція Vogue UA підготувала список благодійних програм та організацій з надання адресної підтримки найуразливішим категоріям українців: жінкам, людям з обмеженими можливостями, пораненим військовослужбовцям і дітям. Усі вони перераховані нижче.

HELP UKRAINE (humanitarian aid to support Ukraine): https://helpukraine.center

UNITED HELP UKRAINE (humanitarian aid to support Ukraine): https://unitedhelpukraine.org

LA STRADA (women initiatives): https://la-strada.org.ua

DOBROBUT FOUNDATION (medical help for wounded soldiers): https://dobrobut.foundation/en

FIGHT FOR RIGHT (help for people with disabilities): https://www.gofundme.com/f/help-disabled-Ukrainians

BARRIERFREE (help for people with disabilities): https://bbu.org.ua/en/

PALIANYTSYA (Lviv-based humanitarian aid): https://palianytsia.com.ua

VOICES OF CHILDREN: https://voices.org.ua/en/donat/

UANIMALS (Animal Rescue Fund): https://readymag.com/u1900443331/3464766/

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.