Дебютна рекламна кампанія Матьє Блазі для Bottega Veneta

На початку 2022 року новий креативний директор Bottega Veneta Матьє Блазі представив свою першу колекцію для модного Дому. А цього разу дизайнер випускає свою дебютну кампанію для культового бренду.

Дизайнер, якого призначили новим креативним директором бренду після раптового звільнення Деніела Лі торік, потрапив у заголовки зі своїм першим показом. Матьє Блазі сміливо розпочав свій шлях у Bottega Veneta з простого одягу й урешті шоу відкривав образ з білою майкою та джинсами.

Для рекламної кампанії колекції осінь-зима 2022/2023 Матьє Блазі залучив кілька молодих фотографів і операторів, які не мають великого досвіду в модних зніманнях. Вони зафіксували образи з дебютної колекції дизайнера на представниках різних поколінь. Сама кампанія переносить глядачів у подорож: від залаштунків шоу бренду в Мілані до фестивалю Horst у Бельгії та до італійського Сорренто.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.