Барвінок: нова колекція українського бренду KNITEL

Український бренд KNITEL представляє колекцію, джерелом натхнення якої став один із головних символів України — квітка барвінок. У давні часи барвінок використовували як магічний оберіг від злих духів та неприємностей, зараз же його шанують за красу та лікувальні властивості.

KNITEL Resort 2023

"Упродовж цих шести місяців ми отримували від наших друзів та клієнтів десятки повідомлень про те, що першою річчю, яку схопили вранці 24 лютого, був светр Knitel. Що саме в нього в бомбосховищі найзручніше укутувати доньку, а також можна зробити чудову подушку або навіть теплу ковдру для новонародженого малюка... Такий рівень відповідальності змусив мене не зупинятися", – розповідає дизайнерка бренду Knitel Наталія Кнітель.

KNITEL Resort 2023
KNITEL Resort 2023
KNITEL Resort 2023

У цій колекції представлене вбрання з витонченими лініями та неймовірно красивими формами. Основну палітру кольорів склали відтінки фіолетового та пурпурового, що нагадує квітку барвінок. Крім того, в колекції можна зустріти чорний, сірий, коричневий, синій, що притаманні бренду. Ще одна важлива риса цієї колекції – поєднання м'якості трикотажу з класичними строгими формами. Костюми-двійки ще ніколи не були настільки комфортними і при цьому доречними у будь-якій ситуації.

KNITEL Resort 2023
KNITEL Resort 2023
KNITEL Resort 2023

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.