До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року

Журнал ТІМЕ оголосив найвпливовіших людей 2022 року – переможцем став Президент України Володимир Зеленський, за якого проголосувала більшість читачів видання. Друге та третє місця посіли також небайдужі до України люди – підприємець Ілон Маск та прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Замикають п’ятірку – медичні працівники, які й далі борються з ковідом, та Джо Байден.

"Коли в лютому російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну, Зеленський – артист, який не мав політичного досвіду до обрання президентом України у 2019 році, був викинутий на світову арену та зміг згуртувати навколо себе лідерів для підтримки України", – йдеться у статті. З моменту повномасштабного вторгнення журнал кілька разів поміщав зображення українського Президента на обкладинку.

Реклама

Повний список найвпливовіших людей року в TIME обіцяють опублікувати 23 травня, коли редактори його остаточно сформують.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.