Мікі Рурк звернувся до світових лідерів із закликом допомогти Україні

Американський актор, сценарист та професійний боксер Мікі Рурк емоційно закликав світових лідерів надати Україні потрібне озброєння та підтримав українців у їхній боротьбі з російськими загарбниками.

У своєму Instagram-акаунті голівудський актор зазначив: "22 000 людей похилого віку, дітей та їхні родини загинули в Маріуполі від бомбардувань і ракет. Щодня, вдень і вночі, хоробрий і рішучий Президент України Зеленський просить у світу потрібну зброю, щоб захистити країну від цього жаху. Українці – хоробрий і гордий народ, який хоче жити за демократичного режиму".

Особистий асистент Мікі Рурка – українець. Актор також поділився його історією: "Мій найкращий друг, Діма, він зі мною багато років, і він зазвичай дуже стійкий. За всі ці роки, що він зі мною, я ніколи не бачив на його обличчі страху чи занепокоєння. У Діми 12 членів сім’ї, які живуть в Україні. Щодня й кожну ніч я боюся, що Діма зайде в мої двері, і я почую, що когось із його родини вбили. Вчора вранці зайшов Діма, сів поруч зі мною без жодних емоцій і сказав, що один з його однокласників, якому було 38 років, пішов вулицею за своїм котом і отримав кілька пострілів у потилицю".

Актор уважно стежить за подіями в Україні та часто привертає увагу своїх підписників до них, поширюючи правду. Він ділиться історіями українців та постійно висловлює підтримку народові, який героїчно чинить опір окупантам.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.