#VOICESOFNATION: Лаура Марті виконує пісню "Ой, до Львова доріженька"

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Наступна його учасниця співачка Лаура Марті, яка виконала для нас пісню "Ой, до Львова доріженька".

"„Ой до Львова доріженька" – гарна старовинна лемківська пісня. Її сюжет мені нагадує нашу ситуацію нині. Виноград, яким заросли дороги України, немов втілює образ російської пропаганди. А родина, яка рятує Ганнусю, – це наша країна, що рятує світ від агресора", – розповідає співачка.

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.