#VOICESOFNATION: Alina Pash виконує веснянку "Баровая Зязюліна"

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Наступна його учасниця – Alina Pash, яка виконала для нас веснянку "Баровая Зязюліна".

"Під час благодійного туру "Доброго вечора, ми з України!" ми співали багато народних українських пісень. Пісня дуже об’єднувала. Пісня давала можливість відчути ще більшу близькість одне з одним. Веснянки "Баровая Зязюліна" мене навчили мої друзі — гурт "ЩукаРиба". Ми починали наші спільні попередні шоу з цієї пісні. Також часто співали її за лаштунками разом з дівчатами з бек-вокалу MONATIK. Загалом останні кілька місяців пісня звучала в моєму житті регулярно. Для мене "Баровая Зязюліна" тепла й чуттєва, тому я вирішила поділитися нею і з українцями тут, разом з Vogue. Вирішила заспівати для вас справжню веснянку, яка закликає весну. Сподіваюся, вона відгукнеться теплом у ваших серцях", – коментує Аліна Паш.

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.