#VOICESOFNATION: Тимофій Музичук (гурт Kalush Orchestra) виконує пісню "Ой, на морі, на морі"

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Наступний його учасник – Тимофій Музичук (гурт Kalush Orchestra), який для виконання вибрав пісню "Ой, на морі, на морі" з репертуару фольклорного ансамблю "Кралиця".

"В українських піснях віддзеркалюється життя народу, його шляхи до перемоги, його почуття та переживання. У моєму арсеналі дуже багато таких пісень. Але захотілося чомусь заспівати саме про кохання. Присвячую цю пісню усім тим дівчатам та жінкам, які чекають своїх коханих чоловіків з війни. Кохання часто надихає та додає сили, з ним ми обов’язково переможемо!" – говорить Тимофій Музичук.

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.