У Лондоні продадуть антивоєнну картину Бенксі на підтримку "Охматдиту"

У Лондоні відбувається благодійний аукціон на підтримку української дитячої лікарні "Охматдит". На продаж виставили унікальну антивоєнну картину британського художника Бенксі — Banksy's CND Soldiers, unsigned. Людина, яка виставила твір мистецтва на аукціон, вирішила зберегти анонімність. Торги розпочалися з 20 тис. фунтів стерлінгів (26,3 тис. доларів), вони триватимуть до 27 березня. Всі кошти від продажу підуть на підтримку дитячої лікарні "Охматдит".

Banksy's CND Soldiers, unsigned

"Попри активні обстріли та авіаудари рф, спеціалісти "Охматдиту" й далі залишаються в Києві для захисту та лікування дітей і поранених, яких доправляють до лікарні. Завдяки самовідданій роботі лікарів своєчасна медична допомога надається пацієнтам у повному обсязі, а зібрані кошти забезпечать продовження цієї важливої роботи", — повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Також на сайті аукціону можна зробити пожертву безпосередньо лікарні.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.