Фонд LEGO надає 13,6 мільйона доларів на підтримку українських дітей

The LEGO Foundation надає 100 мільйонів данських крон (приблизно 13,6 мільйона доларів США) на підтримку та відбудову системи освіти в Україні й освітніх потреб дітей і сімей, які втекли від російської агресії до сусідніх країн.

The LEGO Foundation

Фонд LEGO працює над підтримкою освіти дітей в Україні з 2010 року й далі співпрацюватиме з Міністерством освіти і науки України, щоб сприяти українським дітям у набутті здібностей, які знадобляться їм у майбутньому, включно з навичками, пов’язаними з розв’язанням проблем, формуванням стійкості та покращенням здатності спілкуватися з іншими. Через війну, що триває в Україні, близько 15,7 мільйона людей потребують допомоги, 12,4 мільйона були переміщені, а 3,6 мільйона українських дітей втратили змогу належно здобувати освіту. Фінансова підтримка The LEGO Foundation спрямована на те, щоб українські діти мали можливість і далі навчатися, а також на забезпечення психосоціальної підтримки.

The LEGO Foundation

Донація в 100 мільйонів данських крон у вересні 2022 року стала наступною після загальної гуманітарної допомоги в 110 мільйонів данських крон, яку надали The LEGO Foundation у березні того ж року разом із The LEGO Group та Ole Kirk’s Fond. Метою нової фінансової допомоги є подальша підтримка відновлення освітнього процесу. Впродовж останніх дванадцяти років The LEGO Foundation реалізовує освітні проєкти в понад 15 000 школах та 300 дитячих садках України, ціллю яких є ігрове й діяльнісне навчання. До того ж фонд започаткував спеціальні дослідницькі проєкти, щоб проаналізувати вплив навчання через гру на соціально-емоційні навички дітей та оцінити готовність педагогів запроваджувати таке навчання в класах.

The LEGO Foundation

Оксана Рома, керівниця освітніх ініціатив The LEGO Foundation в Україні, зазначає: "Розпочинаючи новий навчальний рік в Україні, ми маємо усвідомлювати, наскільки відмітним цей досвід буде для багатьох наших дітей. Ця пожертва спрямована на те, щоб українські діти, як в Україні, так і в сусідніх країнах, як-от Молдова й Румунія, могли продовжувати свою освіту, попри серйозні перешкоди, яких вони зазнали через війну, а до цього – глобальну пандемію".

The LEGO Foundation

Також фінансову допомогу The LEGO Foundation буде використано для створення та імплементації модуля "Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики підтримки", впровадження якого відбуватиметься на національному рівні для забезпечення безперервного професійного розвитку педагогів закладів дошкільної освіти та початкової школи з питань психосоціальної підтримки дітей, їхнього благополуччя в закладі освіти в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема з використанням ігрового та діяльнісного підходів. The LEGO Foundation продовжуватиме співпрацю з Міністерством освіти і науки України та партнерами для надання підтримки українським дітям у майбутньому.

The LEGO Foundation

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.