"Аватар" повертається: вийшов трейлер стрічки "Аватар: Шлях води"

Більше 13 років знадобилось Джеймсу Кемерону, щоб випустити другу частину культового "Аватару" – і ось, "Аватар. Шлях води" виходить на екрани вже в грудні. В першому трейлері показаний неймовірний водний світ океану Пандори – адже більша частина стрічка знімалась під водою.

Сюжет фільму "Аватар: Шлях води" розгортається більш ніж через десятиліття після подій першого фільму. Стрічка розповідає про сім’ю Саллі (Джейка, Нейтірі та їхніх дітей); проблеми, які їх переслідують; шлях, який вони долають, щоб захистити одне одного від небезпек; битви, які вони ведуть, щоб залишитися живими, і трагедії, які вони переживають разом.

Підготовка до знімань тривала кілька років. Щоб надихнутися підводною тематикою, а також для знімань 3D фільму Кемерон занурювався на дно Маріанської западини і став третьою людиною у світі, яка подолала цей шлях. Окрім цього, разом з акторами Кемерон був в експедиції в бразильських тропічних лісах, щоб ближче познайомитися зі способом життя місцевих племен. Загалом робота над другою частиною зайняла майже 10 років, а сам процес знімання – більше року.

Нагадаємо, що перший "Аватар" вийшов у 2009 році, його бюджет становив понад 300 мільйонів долларів. Майже 10 років поспіль "Аватар" очолював ретйинг найкасовіших стрічок в історії, і тільки в 2019-му поступився місцем "Месникам". "Аватар" був номінований на "Оскар" в 10 категоріях та здобув перемогу у трьох.

До своїх ролей повернулись майже всі виконавці: Зої Салдана, Сем Вортінгтон, Стівен Ленг, також у стрічці з'являться Кейт Вінслет, Сігурні Вівер, Кліф Кертіс та інші. В українських кінотеатрах стрічку можна буде побачити з 15 грудня.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.