13 архівних фотографій Шона Пенна й Мадонни

17 серпня народився актор Шон Пенн, який сьогодні є одним з найбільших друзів України в Голлівуді. Його біографія сповнена різних сторінок, де було місце і скандалам, і романам, які обговорював весь світ. Одним з таких був роман зі співачкою Мадонною. Жовта преса називала цей шлюб "пекельним", а божевільна парочка навіть не намагалася цього приховувати. З нагоди дня народження актора ми заглибилися в архіви й подивилися, якими були тоді на вигляд ці двоє.

Мадонна та Шон Пенн

Цікаво, що цей шлюб став першим для обох. Мадонні тоді було 27 років, а Шонові Пенну – 25. Свій гарячий темперамент актор продемонстрував уже на весільній церемонії, коли почав стріляти в повітря. Багато хто тоді сприйняв це як зайве хвилювання в поєднанні з вибуховим характером. Однак це був лише початок: Шон Пенн виявився панічним ревнивцем, який зловживав алкоголем, а Мадонна нерідко спеціально провокувала його. У результаті в поліцію неодноразово надходили заяви від співачки про побиття, але потім вона ж їх і забирала. Така гойдалка тривала до 1989 року, і, попри постійні скандали, через 30 років обидва артисти називають цей період дуже важливим і значущим у їхньому житті.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.