Маріупольський театр покаже в Києві виставу "Обличчя кольору війни"

"Ми віримо, що мистецтво може зцілити
навіть понівечену душу. Знаємо, що
обов’язково повернемося в рідний
український Маріуполь"

28 липня в київському Театрі на Подолі відбудеться прем’єра вистави "Обличчя кольору війни". Це спектакль на основі спогадів акторів, які вийшли з окупованого Маріуполя. Емоційна вистава-розповідь про життя та почуття мирних людей міста після 24 лютого.

Репетиція вистави

Автори вистави – незалежний маріупольський театр авторської п’єси "Concepcion". Актори цього театру пробули в окупації майже півтора місяця й після того, як основна частина трупи пішки вийшла з міста, режисер та актори опинилися в Києві. Підтримав колег Театр на Подолі, який запросив артистів маріупольського театру показати свою першу воєнну виставу саме на їхній на сцені. Зрежисував виставу співзасновник маріупольського театру Олексій Гнатюк.

Репетиція вистави

"Ми маємо щодня пам’ятати, чого нам варті хвилини тиші, – кажуть актори маріупольського театру. – Переживати історії, відчувати чужий біль, щоб знайти гармонію в собі та сили для боротьби". Усі кошти з продажу квитків спрямують на збереження та розвиток колективу маріупольського театру.

Вистава "Обличчя кольору війни" відбудеться 28 липня о 18.00 в Театрі на Подолі.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.