Чому кундаліні – улюблена практика знаменитостей, від Дженіфер Еністон до Жизель Бюндхен

Жизель Бюндхен, Дженніфер Еністон, Сінді Кроуфорд, Міранда Керр – список адептів кундаліні йоги нескінченний. Регулярні практики кундаліні допоможуть набути миру й спокою всередині, підвищуючи свідомість та сприяючи гармонійному сприйняттю навколишнього світу, – кажуть засновники проєктів про йогу, медитацію та турботу про себе Self Power та Name of project. Вони проводять заходи, присвячені ментальному та фізичному здоров’ю, частина виручених коштів від яких іде на допомогу ЗСУ.

Що таке Кундаліні йога?

Кундаліні відрізняється від загальновідомих стилів йоги. Вона охоплює фізичні статичні й динамічні вправи (асани), дихальні вправи (пранаями), мантри, медитації, мудри й релаксацію. Все це потрібно, щоб підняти енергію Кундаліні вгору по хребту до вищого центру, Сахасрари чакри. У кожному з нас є життєва енергія, що на санскриті називається "Кундаліні", дослівно – "згорнута кільцем". Ця енергія розташована в трикутній кісточці в зоні хребта — у "сакрумі", що в перекладі з латинського означає "священна". Прокидаючись, енергія Кундаліні підіймається вздовж хребта й перетинає тім’ячко, яке в дитинстві залишається м’яким. У цей момент ми можемо відчувати рух енергії як приємний потік прохолодного вітерця над головою.

Люди часто вибирають цей напрям через бажання розвитку: підвищення енергії Кундаліні означає пробудження життєвої сили та пожвавлення творчого потенціалу. Поєднуючи безліч йогівських практик, йога Кундаліні робить людину життєрадісною, творчою, активною, здоровою фізично та психологічно. Регулярні практики допоможуть набути миру й спокою всередині, підвищуючи свідомість і сприяючи гармонійному сприйняттю навколишнього світу.

Кундаліні добра тим, що має багато медитацій і комплексів вправ. Медитації, ритм та звук – невіддільна її частина. Це допомагає ефективно вирішувати величезну кількість завдань, а саме конкретних цілей зі здоров’ям, спілкуванням та бізнесом. Також добре впливає на нервову й ендокринну систему. Через це її називають практикою загального оздоровлення тіла, що допомагає збадьоритися, трансформувати психологічний настрій з деструктивного на позитивний та відчути енергією вже після першої практики.

Регулярні практики допомагають очистити тіло, нейтралізувати стрес, перебудувати нейронні шляхи в мозку, щоб зменшити наслідки минулих травм і дати відчуття тривалої природної насолоди та щастя.

Чому кундаліні цікава знаменитостям

Гвінет Пелтроу, одна з найвідоміших зіркових послідовниць свідомого способу життя, завжди починає свої популярні йога-саміти саме з раннього сеансу медитації кундаліні.

Топмодель Міранда Керр вірить у користь щоденної практики та вважає, що в житті краще дотримуватися принципів Кундаліні, які вона вперше відкрила вдома в центрі йоги Dharma Shala в Бондай-Біч, Австралія, коли їй було 18. У своєму блозі зірка подіумів написала: "Впродовж майже двох десятиліть практики я виявила, що змогла розвинути глибший зв’язок між розумом і тілом, а щоденна практика допомагає мені залишатися приземленою та спокійною, попри зовнішній шум чи стрес. Це також дало мені змогу побудувати й оцінити міцніший зв’язок із собою та близькими".

Серед адептів кундаліні – Демі Мур, Кортні Лав, Аль Пачино, Брітні Спірс, Опра Вінфрі, Крісті Тарлінгтон, Аліша Кіз та інші знаменитості, і на це є причини. Коли ви сідаєте на килимок, налаштовуєтеся й починаєте практику, ви можете сказати: "Я той, хто я є". Без усього зовнішнього шуму.

Кому ця практика підходить найбільше?

Для занять кундаліні не треба мати попередню фізичну підготовку, особливу гнучкість чи суперздоров’я. Ні вік, ні фізична форма не стануть на заваді, щоб отримати результати вже на першому занятті. Кундаліні — йога усвідомленості, складається з простих технік, які можуть бути приємні для кожного, незалежно від віку та фізичних здібностей. Вона спрямована на те, щоб дати можливість пережити досвід найвищої свідомості через підняття творчої енергії Кундаліні.

Швидкий ефект отримується через подолання й заспокоєння неспокійного розуму. Завдяки спокійному розуму ми можемо бути ефективнішими в соціальному житті й виконувати завдання чітко та послідовно.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.