Vogue UA представляє другу частину ART ON THE BATTLEFRONT — гучного артпроєкту, що об'єднує медіа, диджитал і мистецтво, підтримує українців під час війни й інформує глобальну спільноту про російське вторгнення в Україну.

У першій частині артпроєкту, презентованій на початку липня, 12 художників з усього світу об'єдналися, протидіючи російській агресії та посилаючись на традиційну культуру й характерний голос українців. Наприклад, Фред Томаселлі інтегрував коди української вишивки в зображення для першої сторінки The New York Times, Марина Абрамович представила серію знімань на тему зцілення травм, заподіяних тоталітарним режимом, а Ервін Вурм, Джонатан Міз і Марсель Дзама створили роботи, що ставлять під сумнів політичну ідеологію та цінності сучасного світу.

До участі у другій частині артпроєкту ART ON THE BATTLEFRONT, створеного у співпраці з Natalia Cola Foundation і за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, ми запросили 30 українських художників, які представили ексклюзивні роботи — від диджитал-арту до живопису та скульптури. Учасники ініціативи — Володимир Манжос, Олексій Кондаков, Марія Куліковська, Василина Врублевська, Віталій Кравець, Єлена Ємчук, Олеся Трофименко, Влада Ралко, Богдан Буренко, Маша Дмітрова, Єлизавета Литовка, Артем Прут, Петро Бевза, Вікторія Підуст, Денис Саражин, Нікіта Кравцов, Іван Грабко, Анна Зарума, Ольга Штейн, Степан Рябченко, Воло Бевза, Юрій Болса, Юрій Сивирин, Юлія Бєляєва, Маша Рева, Дарина Микитюк, Дзвіня Подляшецька, Денис Метелін, Ната Левітасова та Ольга Зерно. Різні за масштабами твори досліджують сьогодення, відображають емоційний стан художників, їхню рефлексію на тему нової реальності. Вони нагадують, що боротьба українців зараз триває на всіх фронтах — як воєнному й дипломатичному, так і культурному.

Урочистим підсумком другої частини артпроєкту стане виставка в історичному центрі Відня, в повністю оновленій будівлі Künstlerhaus, де розташований музей Albertina Modern. З 14 до 18 квітня відвідувачі зможуть ознайомитися з мистецькими роботами, а також придбати їх. Кошти від продажу буде спрямовано у фонд реабілітації жінок-військових, створений українською ГО «Жіночий ветеранський рух».

arts

МАША
ДМIТРОВА

arts

ОЛЕКСІЙ
КОНДАКОВ

arts

АРТЕМ
ПРУТ

arts

ОЛЕСЯ
ТРОФИМЕНКО

arts

ЄЛИЗАВЕТА
ЛІТОВКА

arts

ПЕТРО
БЕВЗА

arts

ВІКТОРІЯ
ПІДУСТ

arts

ДЕНИС
САРАЖИН

arts

БОГДАН
БУРЕНКО

arts

ВАСИЛИНА
ВРУБЛЕВСЬКА

arts

НІКIТА
КРАВЦОВ

arts

ВІТАЛІЙ
КРАВЕЦЬ

arts

ОЛЕНА
ЄМЧУК

arts

АННА
ЗАРУМА

arts

ОЛЬГА
ШТЕЙН

arts

СТЕПАН
РЯБЧЕНКО

arts

ВОЛО
БЕВЗА

arts

ЮРІЙ
БОЛСА

arts

ВЛАДА
РАЛКО

arts

ЮРІЙ
СИВИРИН

arts

ЮЛIЯ
БЄЛЯЄВА

arts

МАША
РЕВА

arts

ІВАН
ГРАБКО

arts

МАРІЯ
КУЛІКОВСЬКА

arts

ВОЛОДИМИР
МАНЖОС

arts

ДАРИНА
МИКИТЮК

arts

ДЗВІНЯ
ПОДЛЯШЕЦЬКА

arts

ДЕНИС
МЕТЕЛІН

arts

НАТА
ЛЕВІТАСОВА

arts

ОЛЬГА
ЗЕРНО

art on the

battlefront

arts

«Пацифізм – це привілей» Цифрове зображення.2022

artist

МАША ДМIТРОВА

Українська дизайнерка, мисткиня, чия сфера зацікавлень – мода, культурні й освітні ініціативи. Спеціалізується на створенні креативних концептів та кампаній. Серед проєктів, співавторкою і авторкою яких була, — розробка айдентики для українського павільйону на Венеційській бієнале, застосунку «Дія», 51-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
Народилась і жила в Києві, після повномасштабного вторгнення тимчасово мешкає в Берліні, де працює над міжнародними проєктами самостійно та разом з іншими фрилансерами з України.

art on the

battlefront

arts

Вільям-Адольф Бугро, «Співпраця» Колаж, 70 x 55 см. 2022

artist

ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ

Київський цифровий художник зі впізнаваним творчим почерком: використовує сюрреалістичну документальну фотографію, накладаючи образи з класичних творів мистецтва на буденні сцени із сучасного життя. Відомий серією фотоколажів Reverberate Ukraine, в яких тлом для персонажів із шедеврів класичного мистецтва стали реалії Києва та Чернігова у воєнний час.
Поєднує минуле й сьогодення також у колабораціях з модними домами: створив принти для колекції Hugo весна-літо 2022 і серію робіт для показу модного Дому Balmain, що відбувся на Тижні моди в Парижі.

art on the

battlefront

arts

«Лорд» Полотно, акрил, 90 х 120 см. 2022

artist

АРТЕМ ПРУТ

Київський художник мав першу персональну виставку Сelebra в культурному просторі LabCombinat у 2012 році. Загалом починав зі стритарту: малював ще підлітком, згодом став автором муралу на столичній вулиці Барбюса, створеного в межах проєкту Art United Us. Є представником напряму лоуброу; працює також у напрямах поп-ап і футуризм.
Вважає себе артоголіком. Основою стилю митця є естетика чистого кольору та чітких ліній. Герої його робіт — чи-то дівчата й незвичайні істоти, чи-то інтер’єри й баскетбольні поля — транслюють багатство сенсів і широкий діапазон емоцій.

art on the

battlefront

arts

«Перезавантаження» Полотно, олія, 90 х 60 см. 2022

artist

ОЛЕСЯ ТРОФИМЕНКО

Мисткиня родом із селища Вільча, яке після аварії на ЧАЕС потрапило в зону відчуження. Живе в Києві, працює як художниця в галузі кіновиробництва. Серед найгучніших кінопроєктів — постановка серіалу «Кріпосна». Поряд з тим у її портфоліо — дві персональні мистецькі виставки і понад десять групових.
Стиль художниці — поєднання живопису з елементами вишивки. Співпрацювала з Домом Dior на шоу Haute Couture осінь-зима 2022/2023, що пройшло в рамках Тижня моди в Парижі: її полотна з традиційним українським орнаментом прикрасили музей Родена, де відбувався показ.

art on the

battlefront

arts

«Сильні туфлі» Фото. 2022

arts

«Обід для непроханих гостей» Фото. 2022

arts

«Вічне сонце» Фото. 2022

artist

ЄЛИЗАВЕТА ЛІТОВКА

Українська художниця та фотографка вже тривалий час дивує підписників у мережі та читачів світових періодичних видань своїми витворами — вишуканим і водночас химерним взуттям із продуктів харчування та підручних матеріалів. Деякі з них є алюзіями на моделі відомих модних брендів.
Мисткиня, яка пропонує власний погляд на сучасну моду, вдало і плідно співпрацювала з Balenciaga та Off-White, а також з українськими дизайнерами: вона створила туфлі з пакетів BMW та фольги для LANstudios, а ще брала участь у роботі над зніманнями кампаній KSENIASCHNAIDER та Sleeper.

art on the

battlefront

arts

«Сила» Полотно, олія, 225 х 190 см. 2022

artist

ПЕТРО БЕВЗА

Київський художник, скульптор і майстер лендарту є автором ідей, співкуратором та учасником художніх проєктів на межі мистецтва і філософії. Володар Почесного призу Міжнародного салону сучасного мистецтва D`ART`96 і гранту Фундації Pro Helvetia за найкращий проєкт 2001 року.
Активно експонується в Україні та за кордоном, лише персональних виставок провів понад пів сотні. Твори зберігаються в музеях по обидва боки Атлантики. У 2022 році, під час повномасштабної агресії росії, створив серію робіт «Сапсани», де переосмислив і втілив світоглядні цінності українців.

art on the

battlefront

arts

«Зламане дерево» Серія Soft Image. Цифрове зображення. 2022

artist

ВІКТОРІЯ ПІДУСТ

Українська мисткиня та фотографка родом з Нікополя з 2015 року живе і працює в Берліні, де торік закінчила академію Weißensee Kunsthochschule Berlin за спеціальністю «образотворче мистецтво». Фотографія для неї — не лише інструмент для зображення дійсності, це засіб дистанціювання від реальності та моделювання власного світу.
Свої роботи представляє у вигляді надрукованих масштабних шпалер, лайтбоксів і фотографій у рамках; створюючи їх, використовує фотограмметрію та штучний інтелект. Роботи Підуст експонувалися на Paris Photo 2021, Art Cologne і New Positions 2022.

art on the

battlefront

arts

«Лицар» Полотно, олія, 158 х 163 см. 2022

artist

ДЕНИС САРАЖИН

Український художник народився в Нікополі, опановував комп’ютерний дизайн у виші Херсона, закінчив Харківську академію дизайну і мистецтв. Спеціалізується на живописі. Був нагороджений дипломом 1-го ступеня і премією за видатні досягнення в галузі живопису від Української академії мистецтв. Живе і працює в Харкові.
Митцеві однаково добре вдаються портрети, пейзажі, натюрморти. Роботи часто тяжіють до притчевості, мають у собі чимало прихованих метафор, проте найціннішим набутком для митця художник вважає щирість, яку глядач неодмінно відчує.

art on the

battlefront

arts

Fauna situationПолотно, акрил, 160 х 120 см. 2022

artist

БОГДАН БУРЕНКО

Художник навчався в Київському національному університеті культури та мистецтв за спеціальністю «дизайн та режисура», спочатку працював на телебаченні, а з 2013 року почав професійно займатись живописом і графікою. За рік представив роботи на груповій виставці в Лондоні, за два — відбулася перша персональна виставка художника в Сан-Франциско.
Дотримується думки, що митець насамперед є інтерпретатором дійсності, але не ілюстратором, тому в кожному з власних образів частково присутній і сам. Роботи зберігаються у приватних колекціях Європи, Америки, Азії, Австралії.

art on the

battlefront

arts

«Дніпро на світанку зі зруйнованого мосту II» Цифровий колаж. 2022

artist

ВАСИЛИНА ВРУБЛЕВСЬКА

Киянка Василина Врублевська — успішна fashion-фотографка, в чиєму портфоліо знімання для Vogue UA, Rolling Stone, Forbes. Фотороботи мисткині експонувалися на групових виставках у Парижі та Лісабоні. Серед особливих її захоплень — українська історія та культура.
Фотографка знімала колекцію Gunia Project, натхнену українським народним декоруванням одягу, реалізувала проєкт #EthnoVogueUA, де представила свій погляд на національний стрій, а також досліджувала традиції, відзнявши для Музею Гончара фотопроєкти під час святкування Маланки та Великодня на Буковині.

art on the

battlefront

arts

«Бита карта» Шовкографія. 100 х 60 см. 2022

artist

НІКIТА КРАВЦОВ

Художник, випускник Української академії мистецтв, досліджує абсурдність і мінливість сучасного світу за допомогою образів і сюжетів масової культури. Ілюстрував Карний кодекс України, кримінальні новини у провідних онлайн-виданнях. Був автором анімаційних кліпів і мініфільмів, створював колаборації з модними світовими брендами.
Брав участь в Art Kyiv Contemporary, Бієнале сучасного мистецтва ARSENALE і паралельній програмі Венеційської бієнале (2011). Живе і працює в Парижі разом із дружиною, співавторкою частини робіт Камій Саньє-Кравцовою.

art on the

battlefront

arts

«Стрілець» Монотипія. 40 х 30 см. 2022

artist

ВІТАЛІЙ КРАВЕЦЬ

Художник родом зі Львова створює живописні та графічні роботи, працює в царині театрального мистецтва, кіновиробництва, у міждисциплінарних культурних галузях. Його твори зберігаються у приватних колекціях в Європі, Азії й Америці. У липні 2022 року на персональній виставці представив іронічний антиросійський маніфест «Анатомія безхребетних» — 26 графічних робіт, написаних у рідному Львові під час повітряних тривог у перші місяці війни.
Із цією серією художник номінується на здобуття Національної премії імені Тараса Шевченка 2023 року в категорії «Візуальні мистецтва».

art on the

battlefront

arts

Без назви. Пастель на папері. 2022

artist

ОЛЕНА ЄМЧУК

Найвідоміша у світі українська модна фотографка, а також режисерка і художниця народилася в Києві, у підлітковому віці з батьками емігрувала до США. Вивчала образотворче мистецтво у Школі дизайну Parsons NY та фотографію в Art Center в Пасадені, експонувала свої картини, фотографії та фільми в галереях і музеях у всьому світі. Співпрацювала з Vogue (також як авторка обкладинок), The New Yorker, The New York Times, AnOther Magazine, ID.
Видала кілька фотокниг: «Гідропарк» (2011), Anna (2017), Mabel, Betty & Bette (2021), Odesa та YYY (обидві — 2022). У творчості часто звертається до української тематики.

art on the

battlefront

arts

Без назви. Цифрове зображення. 2022

artist

АННА ЗАРУМА

Львівська мисткиня займалася живописом, скульптурою, дизайном одягу, концептуальною фотографією і відео, а також брала участь у показах як модель і готувала віжуали для українських модних брендів. Досліджуючи естетику ностальгії за 1990-ми, створює футуристичні речі з використанням фрагментів старих гаджетів, що були в ужитку.
Серед відомих робіт художниці — взуття та сумки з елементами клавіатури Microsoft, фільтр-маска з телефонів 2000-х, провокаційні відео на поверхнях міста. В Instagram диджитал-арт-об’єкти мисткині вмить стають віральними.

art on the

battlefront

arts

«Хрещення» Полотно, олія, темпера, вугілля, 200 х 160 см. 2022

artist

ОЛЬГА ШТЕЙН

Художниця родом із Черкас розпочинала кар'єру як реставратор пам’яток сакрального мистецтва. Досліджує у творчості теми фемінізму, тілесності і вітальності. Була засновницею проєкту artist-run spaces thesteinstudio у Києві, що провадив активну виставкову діяльність до повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Потім стала кураторкою резиденції та кількох виставок на Кіпрі. З-посеред останніх проєктів художниці — персональна виставка у Парижі La humaine condition, групові виставки в Європі й Америці, співпраця з аукціонним домом Dorotteum і фундацією Пало-Альто.

art on the

battlefront

arts

«КвіткоНіс», із серії «Віртуальний сад». Цифровий друк на алюмінії, плексиглас, 150 х 78 см. 2022

artist

СТЕПАН РЯБЧЕНКО

Один із провідних представників мистецтва нових медіа, родом із Одеси. Творчість митця охоплює цифрове мистецтво, концептуальну архітектуру, скульптуру, графіку, фотографію і світлові інсталяції. Створює великоформатні цифрові принти і комп'ютерну анімацію, які стають фрагментами сконструйованого ним віртуального світу.
Часто предметом зображення є вигадані рослини і тварини – сюрреалістичні форми життя. Використовуючи одну зі складових техногенного розвитку людства як інструмент, художник апелює до теми відносин людини з віртуальним і природним довкіллям.

art on the

battlefront

arts arts arts arts

Без назви. Полотно, УФ-друк та акрил, 40 x 50 см. 2022

artist

ВОЛО БЕВЗА

Український художник вивчав сценографію в Академії образотворчого мистецтва в Києві. Далі навчався на факультеті образотворчого мистецтва в академії Weißensee Kunsthochschule Berlin, де здобув ступінь магістра у класі професора Фрідеріке Фельдмана. Живе в Берліні, працює як візуальний художник, лектор і куратор.
Досліджує всепроникність інтернету, зосереджуючись на питаннях ролі живопису в постцифрову епоху та художній грі між абстрактним і реальним. Покладається на гібридизацію образотворчого процесу, аби відкривати нові перспективи і сенси в його межах.

art on the

battlefront

arts

«Під закритим небом» Цифрове зображення. 2022

artist

ЮРІЙ БОЛСА

Художник-самоук родом з Червонограда живе в Києві, працює з живописом, графікою і колажем. Роботам властиве протиставлення реальності й уяви, що святкує перемогу над нею. Брав участь у Фестивалі наївного мистецтва (2021), представляв картини на персональних і групових виставках в Україні й за кордоном.
Лауреат Стипендії Амбасадорів культури 2022, співзасновником якої є Музей сучасного мистецтва Одеси. За час повномасштабного вторгнення росії створив серію скульптур «Іграшкові монументи», використавши як матеріал серед іншого ілюстрації з дитячих книг та іграшки.

art on the

battlefront

arts

«Античне» Гуаш, маркер, графіт на папері, 200 х 150 см. 2022

arts

«Ніч і Темрява народжують Сомнуса і Танатоса» Гуаш, маркер, графіт на папері, 200 х 150 см. 2022

artist

ВЛАДА РАЛКО

Одна з найвидатніших сучасних українських художниць працює з живописом, графікою, скульптурою, інсталяцією. Більшість її творів — про людське тіло та його метаморфози, реальні або уявні; відмінності між зовнішнім і внутрішнім; деконструкцію і реконструкцію форми.
Роботи були відзначені Премією Всеукраїнської трієнале живопису (2001), часто експонуються в Україні, країнах Європи й Америки. Художниця є лауреаткою Премії Women In Arts (2019). До того ж відома як авторка поезій, есеїв і критичних статей про мистецтво та його зв’язок із політикою і філософією. Живе та працює в Києві.

art on the

battlefront

arts

«Азовсталь» Полотно, акрил, 200 х 150 см. 2022

artist

ЮРІЙ СИВИРИН

Київський художник починав кар’єру, поєднуючи творчість з викладацькою роботою. Зараз працює у різних царинах — живопис, відео, інсталяції. Відомий також як куратор. Роботи митця — естетський живопис із сюрреалістичними сюжетами, в яких він розкриває конфлікти, несумісності й дивацтва, закладені в людській природі, складнощі життя та спроби знайти в ньому сенс і дати надію.
Брав участь у Kyiv Art Week, ГогольFest, виставках як в Україні, так і в Канаді, Франції, Румунії. Роботи художника зберігаються в музейних та приватних колекціях по обидва боки Атлантики.

art on the

battlefront

arts

«Святий Себастіан» Цифрове зображення. 2022

artist

ЮЛIЯ БЄЛЯЄВА

Мультидисциплінарна київська художниця, засновниця студії дизайну GRA. Мистецька практика охоплює різні медіа, включаючи цифрову та традиційну скульптуру. У творчості використовує максимум можливостей, переосмислює традиції, балансує між віртуальним і фізичним.
Найбільше відома як авторка робіт з порцеляни, де через прості й чіткі форми та вивірену композицію розкриває проблематику, якою переймається соціум: правда і постправда, реалії посттоталітарного суспільства, нові технології та гуманізм тощо. Роботи представлені у приватних колекціях Європи й Америки.

art on the

battlefront

arts

«Сад насолод» Полотно, олія, 200 x 300 см. 2022

artist

МАША РЕВА

Мультидисциплінарна художниця з фаховим досвідом у моді, працює в різних галузях дизайну. Малюнки мисткині фігурують на ювелірних виробах, кераміці, текстилі та навіть людському тілі. Співпрацювала з такими відомими брендами, як Jacquemus, Rachel Comey, PepsiCo, та інституціями Royal Opera House, Rijksmuseum. Роботи публікувалися у Vogue UA, Vogue US, Vogue Poland.
Навесні 2022 року разом зі своїм партнером художником Іваном Грабко та іншими митцями створила благодійний проєкт «Під відкритим небом» для допомоги постраждалим від війни в Україні.

art on the

battlefront

arts

«Боже, який гарний садок» Полотно, олія, 439 х 300 см. 2022

artist

ІВАН ГРАБКО

Іван Грабко — київський художник родом із Запоріжжя. Здобув освіту в художньому коледжі в місті Дніпро та Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури в Києві. Рішення піти творчим шляхом сформувалося завдяки дідусеві та його розповідям про мистецтво, а життя на околиці промислового пострадянського міста змусило шукати вихід з обмеженого середовища й допомогло розвинути уяву.
Творча практика Івана містить живопис, малюнок, скульптуру та фотографію. Робота «Боже, який гарний садок» написана в перші місяці повномасштабного вторгнення під впливом подій у Маріуполі та Бучі.

art on the

battlefront

arts

Із серії «Моє тіло — це поле битви» Ручний розпис на керамічному посуді, глазур. 2022.

artist

МАРІЯ КУЛІКОВСЬКА

Мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка родом із Керчі. Випускниця магістерської програми з образотворчого мистецтва університету Konstfack, Стокгольм. Номінантка премії PinchukArtCentre, авторка архітектурних проєктів в Україні, Швейцарії та Китаї. У її портфоліо — понад 50 виставок і перформансів у різних країнах.
Відома серією робіт — вразливих зліпків свого тіла з різноманітних матеріалів: мила, смоли, воску. Після повномасштабного вторгнення росії, за власним визначенням, є «акціоністкою у вигнанні», яка не має постійного місця перебування через війну.

art on the

battlefront

arts

«Не дозвольте тіні торкнутися їх / не купуйте російську нафту (і газ)» Цифрове зображення. 2022

artist

ВОЛОДИМИР МАНЖОС

Київський художник-мураліст, графік і скульптор. З 2004 року — учасник стрит-артгрупи Interesni Kazki (у партнерстві з Олексієм Бордусовим), що створила понад 100 робіт в Україні й дебютувала 2011 року на Miami Art Basel. Сьогодні під псевдонімом WaOne працює над муралами в усьому світі самостійно.
Цієї осені в Києві на Подолі намалював 16-метровий стінопис-метафору «Час змін 3: перемога», де в образі козака втілив незламність і рішучість українців у боротьбі проти російських загарбників. Із зображенням цього муралу випущено тематичну поштову марку.

art on the

battlefront

arts

«Ти 24» Акрил на полотні, 100 х 100 см. 2022.

artist

ДАРИНА МИКИТЮК

Художниця родом з Лубен, що на Полтавщині, є представницею сучасного напрямку поп-арт в його жіночій інтерпретації. Малює переважно портрети, де в романтичній стилістиці передає емоції, настрої, почуття героїнь. Перша персональна виставка Pop Art Mate відбулася в Києві у 2015 році.
Відтоді художниця веде активну мистецьку діяльність: в її портфоліо — близько 30 персональних і групових виставок, роботи беруть участь в аукціонних торгах. Цієї осені стала учасницею виставки українських митців у Відні CONTRAPUNCT, присвяченій волі українців до життя в умовах війни.

art on the

battlefront

arts

«Бомбосховище» Папір, акрил, пастель, 65 х 50 см. 2022

artist

ДЗВІНЯ ПОДЛЯШЕЦЬКА

Львівська художниця, фіналістка конкурсу Delphian Open Call 2020 у лондонській Delphian Gallery, учасниця багатьох групових виставок в Україні та кількох персональних, де представляла графічні та живописні роботи. Основа її творів, за власним свідченням, — непозбувний інтерес до психічного здоров’я, людських взаємодій та емоцій.
Відтак репрезентує у власних картинах «життєві драми» — барвисто, саркастично і неоднозначно: одночасно складно і просто, трагічно і комічно. Роботи знаходяться у приватних колекціях Європи, Америки й Австралії.

art on the

battlefront

arts

«Захисники Києва» Полотно, акрил, спрей, 70 х 50 см. 2022

artist

ДЕНИС МЕТЕЛІН

Український художник народився і виріс в Криму, там само почав займатися графіті. У березні 2014-го через анексію півострова переїхав до Львова, де працює дотепер. Є резидентом мистецького об’єднання «Фарбований лис». Основний мотив творчості — сублімація проблем пострадянського суспільства.
Найвідоміші проєкти — «Життєпис» (2019—2020), де втілилися переживання щодо анексії Криму, і «Декомунізація» (2021—2022). Після широкомасштабного вторгнення росії більшість його робіт є висловлюваннями про війну. Активний учасник мистецького волонтерського проєкту mystetstvo_ua.

art on the

battlefront

arts

«Жовтень», серія Home. Папір, акварель, 105 х 75 см. 2022

arts

«Вересень», серія Home.Папір, акварель, 105 х 75 см. 2022

artist

НАТА ЛЕВІТАСОВА

Київська художниця, що здобула фахову освіту в Києві (живопис) і Львові (книжкова та станкова графіка), у своїх роботах розкриває теми індустріалізації, урбанізації, витіснення природи містами, а також самотності людини в сучасному світі. Від початку повномасштабної війни створила серію «PAINted» про зруйновані міста України та понівечені долі їхніх жителів.
Стиль живопису тяжіє до неокубізму, геометричного спрощення, пікселізації. Твори мисткині зберігаються у зібраннях музеїв і галерей України й Великобританії, а також у приватних колекціях Європи й Америки.

art on the

battlefront

arts

«Жінки» Друк, вишивка, акрил, 150x170 см, 2023

artist

ОЛЬГА ЗЕРНО

Самобутня художниця, успішна маркетологиня і бренд-дизайнерка народилася на Закарпатті, навчалася, живе і працює у Львові. Мала справу з різними напрямками дизайну та ілюстрацій — від театральних афіш до принтів і нашивок для колекцій одягу. Створила проєкт з кількома видами мерчу «Зерно добра» та колажі до абеткового проєкту «Тут літери».
Cтиль мисткині вкорінений у традиційній фольклорній образності та вибудуваний на засадах гармонійного співіснування людини й довкілля, розумінні того, що людство і природа — одне ціле.

art on the

battlefront

Контакти для зв`язку

З питань придбання робіт:
[email protected]
+380 50 232 3331

З питань партнерств та спонсорства проєкта:
[email protected]
Chevron