Останнім часом засоби з позначкою 'pre-shampoo' трапляються все частіше. Розповідаємо, чим вони хороші, і чому слід залишити їх на постійному місці на своїй б'юті-полиці.
Якщо до кондиціонерів і масок всі звикли, то передшампуні – це новий клас засобів. Навіщо обробляти волосся ще й до миття, адже все одно все змиється? – відповідь проста: щоб наситити його вітамінами, кератином, захистити колір фарбованого волосся, розгладити кутикули. "Заклеєні" кутикули не дають жорсткій воді осідати на поверхні волосся і накопичуватися, так позбавляти блиску.
Є й окремий клас передшампунів – для екстраочищення шкіри голови. Такі представили Hair Rituel by Sisley та Yves Rocher.
До складу включили кропиву, відому очисними властивостями, і полісахариди агави, які посилюють мікроциркуляцію шкіри голови вдвічі. Маска налагоджує роботу сальних залоз, вбирає надлишки жиру. Шкіра голови стає свіжою, а корисні речовини до волосяних цибулин надходять активніше.
Маску достатньо нанести на 5 хвилин перед миттям, а потім змити.
У Sisley в надмірному виділенні себума звинувачують пил, дрібні брудні частинки і цигарковий дим, а також втому, стрес і погане харчування. Часто воно супроводжується подразненням, підвищеною чутливістю шкіри голови і окислювальним стресом. У Sisley кажуть, що волосся і кератин, що його утворює, є чутливими до забруднень: мікрочастинки накопичуються і заважають волоссю сприймати догляд. Очищувальна маска з білою глиною створена для підготовки волосся до миття, вона захищає від внутрішнього і зовнішнього забруднень.
Маска Pre-Shampoo Purifying Mask очищує шкіру голови і допомагає відновити природну життєву силу волосся. Біла глина у складі діє як промокальник – миттєво поглинає надлишок шкірного сала. Екстракт чаю Java відновлює баланс шкіри голови, так збільшує "крок" між миттям. Екстракт насіння селери нейтралізує забруднення, так очищує шкіру голови.
Це один з тих засобів, що принесли бренду славу. У ньому немає ні парабенів, ні штучних ароматизаторів, а майже 98% складу – натуральні олії. Олія лаванди зміцнює волосяну цибулину, покращує структуру волосся по всій довжині і активізує його зростання. Антиоксидантний вітамін Е нормалізує процеси відновлення клітин.
Олія потрібна тим, хто хоче зберегти колір волосся, подбати про його красу і силу. Цікаво, що перед застосуванням флакон радять потримати кілька секунд під струменем гарячої води – так олія стане рідшою. При використанні важливо не перестаратися з кількістю засобу: достатньо кількох крапель, які треба розподілити по волоссю гребінцем. Засіб слід залишити на волоссі від години до 12, але зручніше наносити на всю ніч. Олія стане в нагоді і в відпустці, коли треба захистити волосся від сонця, морської солі або хлорки в басейні.
Це один з найвідоміших засобів марки, що допомагає наситити волосся вологою, відновити, зробити більш сильним і еластичним. Достатньо нанести на 20 хвилин перед миттям, але досвідчені користувачі наносять на ніч, а волосся збирають у гульку. Головний трюк полягає в тому, щоб використовувати на вологому волоссі – інакше "еластайзер" практично не потрібен.
У складі: рицинова олія, гліцерин і пропіленгліколь з вологоутримувальними властивостями, еластин – для ефекту шовковистості волосся, поживна оливкова олія. Після застосування волосся стає більш слухняним і живим. Володарі пухнастого волосся оцінять ефект більш пружних локонів.
Це класичний передшампунь. Щоправда, використовують його частіше в салоні – для професійного догляду за волоссям. У складі: гліцерин, який утримує вологу, і кокосова олія з її поживними властивостями. Одне-два натискання помпи, нанести перед миттям і залишити на 2-3 хвилини. Можна змивати. Засіб пахне жасмином і мигдалем, глибоко зволожує, надає сяйва і блиску.