До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Річард Бренсон — про успіх, людяність та Україну

18 липня день народження святкує мільярдер Річард Бренсон засновник корпорації Virgin Group, який знає, що таке мріяти з розмахом. Ми вибрали його найкращі цитати про успіх, світ навколо нас і ситуацію в Україні.

Річард Бренсон
Для мене мати бізнес не означає вдягнути костюм і догоджати стейкголдерам. Ідеться про те, щоб залишатися відданим собі, власним ідеям і фокусуватися на найголовнішому.
Вторгнення Росії в Україну ще більше знищило всі зусилля щодо роззброєння та нерозповсюдження. Без обов’язкових угод та їхнього виконання не може бути миру… Це небезпечний шлях.
Моя цікавість до життя викликана тим, що я влаштовую собі неймовірні випробування й намагаюся піднятися над ними.
Річард Бренсон

Прагнути стати найбільшим брендом — безглуздо. Набагато важливіше стати найшанованішим брендом.

Багато в чому міжнародна співпраця поступилася місцем малодумному націоналізму. Це справжня загроза верховенству права, якої людство не бачило з часів, що призвели до Другої світової війни.
Річард Бренсон
У житті завжди щось виграєш і щось втрачаєш. Будь задоволений і веселий у разі виграшу. Не шкодуй про програш і не картайся. Ніколи не озирайся назад — минулого ти однаково не зміниш. Але я намагаюся вчитися на його помилках.
Світ має підтримати Україну. Ми не можемо залишити країну, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї в обмін на мир і тепер перебуває на межі вторгнення тієї самої країни, яка переконала її зробити це.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.