Г'ю Лорі — один із найуспішніших телеакторів свого покоління. Уродженець Оксфорда дебютував на малому екрані в серіалі 1982 року й упродовж наступного десятиліття виконував різні ролі в британських телесеріалах. Лорі провів більшу частину своєї кар'єри на телебаченні, перш ніж з’явився в кіно в середині 1990-х. В 2004 році актор отримав роль у серіалі "Доктор Хаус", яка й зробила його всесвітньо відомим.
"Дживс і Вустер"
В центрі ситкому "Дживс і Вустер" головні ролі зіграв комедійний дует Стівена Фрая та Г'ю Лорі. Серіал тривав 23 епізоди й знімався між 1990 і 1993 роками. Ця британська комедія розповідає про Бертрама Вустера (Г'ю Лорі), норовливого заможного світського джентльмена, який постійно потрапляє в кумедні ситуації. Берті завжди доводиться покладатися на свого мудрого особистого помічника Дживса (Стівен Фрай), який визволяє його з усіляких перепитій.
"Доктор Хаус"
Більшість глядачів, ймовірно, знають Лорі за його культовою роллю доктора Хауса, якого він грав в 176 епізодах упродовж восьми сезонів з 2004 по 2012 рік. Серіал оповідає про подвиги сварливого та ексцентричного доктора медицини Грегорі Хауса, чиї радикальні методи лікування зрідка імпонують як його колегам, так і пацієнтам. За цю роль Г'ю Лорі був номінований на шість премій "Еммі" й отримав два "Золотих глобуси" у 2006 і 2007 роках.
"Нічний адміністратор"
Старомодна шпигунська драма, дія якої відбувається в сучасні часи. "Нічний адміністратор" був знятий за романом Джона Ле Карре. Г'ю Лорі грає тіньового бізнесмена, причетного до нелегальної торгівлі зброєю, у бізнес якого проникає таємний агент МІ-6, якого на екрані втілив Том Гіддлстон. Шарм і крижані блакитні очі Лорі роблять його ідеальним лиходієм. За цю роль Лорі отримала "Золотий глобус" і був номінований на "Еммі".
"Віцепрезидент"
Хоча "Віцепрезидент" був в ефірі вже протягом трьох років, Лорі ідеально доповнив комедійний серіал, приєднавшись до акторського складу в 2015-му. Врешті, актор з’явився в 20 епізодах серіалу з 2015 по 2019 рік. Він зобразив Тома Джеймса, сенатора США від Коннектикуту.