Нейтральна позиція: найпопулярніші відтінки сезону осінь-зима 2023/2024

Химерні декорації, мерехтіння, блиск, гламур — десятки всесвітньо відомих модних брендів показали свої колекції на тижнях моди в різних куточках світу. Що об'єднало більшість цих різноманітних шоу? Нейтральні відтінки. І їх було чимало.

Miu Miu осінь-зима 2023/2024
Miu Miu осінь-зима 2023/2024

Модні колірні тенденції, як і актуальні тренди, визначаються подіумними показами, які відбуваються за пів року до початку сезону. І хоча шоу відіграють значну роль у впливі на кольорові палітри, які ми бачимо в магазинах, існує також практика прогнозування популярності відтінків, яким люди надаватимуть перевагу в найближчому майбутньому.

Saint Laurent осінь-зима 2023/2024
Saint Laurent осінь-зима 2023/2024

Колірні тренди 2022 року відстоювали надяскраві відтінки, як от Kermit Green і Barbiecore Pink, запропонувавши модним ентузіастам додати в життя дофаміну. Однак щодо модних колірних тенденцій 2023 року ми бачимо змішаний підхід. В колекціях дизайнерів було багато чорного, з поверненням до готики 1980-х і 1990-х і впливом гранжу. Також бренди часто використовували землисті, природні та нейтральні відтінки.

Prada осінь-зима 2023/2024
Prada осінь-зима 2023/2024

Платформа TAGWALK — пошукова система, що дозволяє шукати тренди, аксесуари, покази тощо — проаналізувала найпопулярніші шоу сезону осінь-зима 2023/2024 й опублікувала дані про найвживаніші палітри в колекціях. Лідерами рейтингу стали білий, сірий та чорний кольори.

"В цілому в сезоні осінь-зима 2023/2024 серед відтінків домінували білий, сірий і чорний кольори. Ця тенденція відображає період суворої економіки, а також є закликом до створення такого гардероба, щоб одяг можна було легко комбінувати та поєднувати", — зазначається на сторінці TAGWALK в Instagram.

Подібні настрої підтверджують незмінну важливість нейтральних відтінків, які не втрачають своєї актуальності й універсальності незалежно від обставин та подій, які змінюють світ.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.