Боксерські шорти — гарячий літній тренд

Часи, коли боксерські шорти були атрибутом лише спортивного гардероба, давно минули. І хоч боксери все ще завойовують своє місце під сонцем, у сезоні весна-літо 2020 дизайнери, а потім і модниці, дедалі частіше віддають перевагу саме їм — усе завдяки їхній, на перший погляд, зовсім неочевидній універсальності.

VFiles, весна-літо 2020

З гідною заздрощів періодичністю бренди виводять боксери на подіуми в найрізноманітніших варіаціях: від мініверсій і відсилань до, безсумнівно, ясних варіантів прямо з рингу, як у Versace. Дизайнери вже давно натякали, що ці шорти мають велике і світле майбутнє, а тепер, коли через задовгу самоізоляцію зручність і комфорт цінуються понад усе, спортивні шорти стали must-have елементом жіночого гардероба.

Versace, весна-літо 1992
Victoria's Secret, листопад 2010
Versace, осінь-зима 2019/2020
Чоловічий Тиждень моди в Парижі, червень 2019

Поєднувати їх не важко: найпростішим і найзрозумілішим варіантом стане комбінація з базовою футболкою й улюбленою парою кросівок. Але якщо хочеться нових досліджень, на допомогу прийде досить новий, але вже доволі популярний стиль biz-leisure. Незвичні поєднання боксерів з oversize жакетами, розкішними туфлями на підборах, романтичними блузами й масивними прикрасами більше не мають дивного вигляду — навпаки, підкреслюють актуальність образу. Знайти натхнення для модних експериментів можна в Instagram-акаунтах модниць.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.