Streetstyle: наймодніші гості на Тижні моди в Копенгагені
Тиждень моди в Копенгагені завжди сповнений сюрпризів, але цього разу свій "подарунок" для його гостей ще приготувала й погода — у розпал літа температура в данській столиці коливається від 12 до 15 градусів у супроводі дощу та вітру. Частина брендів запланували покази просто неба, а для гостів такі кліматичні перегони — додаткова можливість проявити винахідливість та пограти з багатошаровістю. Однак місцевим модницям не звикати до таких перепадів — вони легко комбінують речі так, щоб легко прибрати один з шарів за необхідністю. Візуально гості Тижня моди знову розділилися на два табори — стримані однотонні образи проти буйства фарб та фактур. Впевнені, що їхні фотографії надихнуть вас на власні модні експерименти цієї осені.
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/afc/64d357afc8fed.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/afa/64d357afa11f1.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/af9/64d357af91d30.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/afa/64d357afa1c5e.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/afd/64d357afd775f.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/b03/64d357b033236.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/afd/64d357afdae0b.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/afb/64d357afbc5c2.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/afc/64d357afc0f55.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/b01/64d357b016ccb.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/aff/64d357aff1610.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea1/64d357ea11cc7.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/e9d/64d357e9d9f3d.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea3/64d357ea3f01e.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea1/64d357ea1f476.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea5/64d357ea5ac81.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea6/64d357ea62e09.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea6/64d357ea6d646.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea3/64d357ea3e718.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea7/64d357ea70272.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea4/64d357ea4bf6b.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea5/64d357ea57c5e.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/357/ea4/64d357ea4ad37.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/01e/64d35801e8dbd.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/023/64d3580233070.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/026/64d3580269dc0.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/029/64d3580292f5c.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/029/64d358029dcd0.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/02b/64d35802b053c.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/02b/64d35802bccf9.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/027/64d358027fdb5.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/02b/64d35802b03cf.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/028/64d358028a473.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/029/64d358029aff6.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/02a/64d35802ac67a.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f61/64d358f611fd6.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f5e/64d358f5eb295.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/63d/ccc/327/63dccc327a8ec.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f6e/64d358f6e2c84.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f6b/64d358f6ba692.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/63d/ccc/331/63dccc331c793.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f6f/64d358f6f1f19.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f72/64d358f7203c4.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f74/64d358f7456cd.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f71/64d358f71aab2.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f72/64d358f72c8ee.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/358/f74/64d358f74956a.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1b0/64d3591b092cb.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1b2/64d3591b29156.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1b8/64d3591b884a4.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1bc/64d3591bcfa0b.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1bd/64d3591bd12c1.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1bc/64d3591bc1bc4.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1c1/64d3591c17556.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1c2/64d3591c2a01f.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1bf/64d3591bf377f.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1c1/64d3591c18252.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1c4/64d3591c4e0b1.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/64d/359/1c4/64d3591c47fad.jpg.webp)
Фото: Launch Metrics