Vogue Open Casting 2023: фіналістки глобального відкритого кастингу

Мало що залишається таким привабливим, як історії про те, як знамениті моделі потрапили до індустрії моди: Шалом Харлоу, яка відпочивала на концерті Cure у Торонто, Наомі Кемпбелл на вулицях Ковент-Гардена і Кейт Мосс, яка чекала на вхід на борт літака додому з відпустки на Багамах. Імовірність того, що зіркова слава може причаїтися просто за рогом, підживлювала фантазії дівчат у всьому світі протягом десятиліть. У наші дні відкриття частіше відбуваються в соціальних мережах, ніж на вулиці, — захоплива еволюція, яка, змінила цілу індустрію, не кажучи вже про визначення краси та про те, як може чи має виглядати модель.

У травні минулого року Vogue запустив Open Casting, глобальну модельну ініціативу, спрямовану на відкриття нових архетипів і особистостей. Потенційним моделям — із представництвом агентства чи без нього — було запропоновано надіслати свої фотографії, та впродовж трьох тижнів було отримано понад 60 000 заявок.

Суддівський комітет, до якого входили редактори Vogue з усього світу, взявся за важке, але почесне завдання перегляду кожної фотографії та відео. До складу журі увійшли професіонали індустрії, зокрема директорка відділу модних партнерств Instagram Єва Чен, модель Палома Елессер, а також П'єрджорджо дель Моро та Семюель Елліс Шейнман, засновники DM Casting.

Вісім фіналісток походять з Аккри та Марракеша, Токіо та Парижа, Лос-Анджелеса, Йоганнесбурга, провінції Хенань та Лондона. "Раніше ми проводили модельні кастинги, і результати були чудовими, — каже Шейнман, — але цей величезний масштаб і особлива творча ідентичність, яку Vogue привносить у проєкти, нас дуже захопили".

"Коли ми всі працювали разом, було відчуття, що це згуртована спільнота тих, хто мріє, — коментує Раян Ель-Махмуд, модель з Аккри, Гана. — Ми сміялися і підтримували одне одного". У Абрари Мохамед з Лондона будь-які почуття тривоги розвіялися, щойно вона прибула на знімальний майданчик: "Головне, про що я думала, — чи я достатньо хороша, — зізнається вона, — але тепло й доброта, які випромінювали всі навкруги, дали мені нове відчуття віри в себе".

Раян Ель-Махмуд та Марс
Раян Ель-Махмуд та Марс

Для Марс з Лос-Анджелеса уроки, отримані на знімальному майданчику, стали справді безцінним досвідом: "Моєю улюбленою частиною було те, коли ми всі знімалися разом", — коментує Марс. — Це нагадало мені, що моделювання — це навичка, і для цього потрібно багато працювати!"

Варто також зазначити, що для деяких ця робота та ці навички служать вищій меті. "Це було не просто здійснення мрії", — каже Ранія, яка прилетіла з Марракеша, Марокко. — Це була жорстка рішучість зруйнувати стереотипи та дати нам можливість навчитися безвибагливо сприймати свою ідентичність".

Раян Ель-Махмуд, Аккра, Гана
Раян Ель-Махмуд, Аккра, Гана
Ранія Бенчегра, Марракеш, Марокко
Ранія Бенчегра, Марракеш, Марокко
Дулмі, Токіо, Японія
Дулмі, Токіо, Японія
Бенчегра та Мачава
Бенчегра та Мачава
Абрар Мохаммед, Лондон, Великобританія
Абрар Мохаммед, Лондон, Великобританія
Колетт Канза, Париж, Франція
Колетт Канза, Париж, Франція
Синтія Мачава, Йоганнесбург, Південна Африка
Синтія Мачава, Йоганнесбург, Південна Африка
Марс, Лос-Анджелес, Каліфорнія
Марс, Лос-Анджелес, Каліфорнія
Ме Н'яо Ван, місто Чжоукоу, провінція Хенань, Китай
Ме Н'яо Ван, місто Чжоукоу, провінція Хенань, Китай

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.