Абсолютна діва: Моніка Беллуччі на обкладинці нового Vogue Greece

Видання Vogue Greece представило обкладинку березневого номера, який досліджує позачасовий шарм чорно-білого. Обкладинку випуску прикрасили вишукані чорно-білі портрети суперзірки Моніки Беллуччі.

Моніка Белуччі на обкладинці нового Vogue Greece
Моніка Белуччі на обкладинці нового Vogue Greece

Знімала кінодіву відома фотографка Еллен фон Унверт. На обкладинках Беллуччі з'явилася в жакеті Chanel, головному уборі Courtois Paris, пальті Saint Laurent, туфлях Christian Louboutin і панчохах Falke. "Ми дуже раді тут, у Vogue Greece, що Моніка Беллуччі — діва та жінка-символ — на наших обкладинках", — пише головна редакторка журналу Талія Карафіліду.

У 2022 році Моніка Беллуччі зіграла роль оперної діви Марії Каллас у виставі "Марія Каллас: листи і спогади" Тома Вольфа. Прем'єра вистави відбулася в Афінах. З цієї нагоди акторка розповіла VogueGreece про свої міцні зв'язки з Грецією. Крім іншого, в інтерв'ю Белуччі говорила про становище жінок у суспільстві та кіноіндустрії, а також про жіночність, як засіб самовираження та її головну зброю.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.