Золотий пісок: Ralph Lauren Pre-Fall 2019

Якщо хтось і може зачарувати 50 відтінками бежевого, то це Ральф Лорен. Американський дизайнер представив елегантну колекцію в нейтральній гамі, в яку увійшли всі класичні елементи гардероба наступного сезону.

Ralph Lauren Pre-Fall 2019
Ralph Lauren Pre-Fall 2019

Пальто верблюжого відтінку, шкіряна куртка-авіатор – масляного, двобортний піджак кольору піску – ця колекція в основному орієнтується на чоловічі силуети. Пальто з овечої вовни з м'якими пропорціями стало чудовим доповненням до репертуару знайомих силуетів.

Ralph Lauren Pre-Fall 2019

Ральф Лорен знаменитий своїм умінням перетворювати базовий і спортивний одяг на вечірнє вбрання. Про це вкотре нагадала Дженніфер Лопес на церемонії CFDA. Співачка з'явилася в кораловому ансамблі з кроп-топа і пишної спідниці Ralph Lauren. "Я виросла в Бронксі, тому, звісно, я вибрала Ralph Lauren для цього вечора. Я знаю, що він розуміє прихильність дівчат до укорочених топів, хвостиків, блискіток і драми", – сказала тоді співачка.

Ralph Lauren Pre-Fall 2019
Ralph Lauren Pre-Fall 2019

Хоча в новій колекції немає кроп-топів, але є кілька позицій, які підходять під опис Лопес. Наприклад, традиційна американська фланелева сорочка постала в радикально зміненому вигляді: виконана з ламе золотого відтінку. Також сегмент спорт-шику представляє серія штанів, зшита у стилі одягу для занять їздою верхи. Незважаючи на те, що лінія представлена переважно в бежевих відтінках, вона має різноманітний і вишуканий вигляд. Втім, чого і варто було очікувати від Ральфа Лорена.

Переглянути всю колекцію Ralph Lauren Pre-Fall 2019.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.