Вільна: нова літня колекція Arutiunova

Український бренд Arutiunova представив нову літню колекцію, яка називається "Вільна". "Ми переконані, що за жінками майбутнє. Впевненість, баланс легкості та стійкості, абсолютна незламність у моменти світової турбулентності та цілеспрямованість. Ми не лише віримо в це, але й вербалізуємо слова, створюючи капсулу, речі з якої поєднують у собі комфорт і сексуальність, не обмежуючи рухи та амбіції", — розповідає дизайнерка Анна Арутюнова.

Сьогодні гардероб-конструктор є оптимальним варіантом для жінки, тому ця капсула складається з базових речей, які можна міксувати між собою, або поєднувати з більш екстравагантними елементами. Це не лише майки, боді та топи, але й вперше в історії Arutiunova — денім. Саме так у капсулі з’явились джинси-кльош, які залишаються актуальними впродовж десятилітть, та універсальні джинси-банани.

Боді — керіовер бренду, тому "Вільна" не є виключенням. У колекції представлені як класичні версії цієї речі, так і більш нестандартні. Ще один бестселер Arutiunova — спідниця міді із сексуальним вирізом на нозі. Цього разу вона виконана з деніму.

У якості декору дизайнерка використовувала стрази, контрастні нитки, металеві ґудзики та блискавки — деталі, які неможливо не помітити. Усі моделі представлені у базових кольорах: темно-синій, кобальтовий, бежевий, пудровий, сірий меланж і чорний. Із тканин були використані зручний коттон, м’яка віскоза та цупкий поліестер.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.