До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Відчуття свободи: нова весняна колекція українського бренду Bagllet

У новому сезоні команда Bagllet надихається відчуттям свободи і можливістю рухатися вперед без обмежень — сміливо і наснажливо. Натхненний цією енергією та людьми, що її випромінюють, бренд створив три нові моделі аксесуарів.

Реклама

Взявши за основу бестселер колекції Unique, сумку B117, дизайн-команда презентує її логічне продовження — BG129. Улюблена форма, регульований ремінець і маленька деталь, яка встигла сподобатися багатьом, — невеличка зовнішня кишенька. За чіткий сформований вигляд відповідають якісні матеріали, продуманий дизайн, а також підкладка та дублюючі матеріали.

BG129mini — модель у невеликому форматі. Усі переваги BG129 збережено до найменшої деталі, а мінірозмір робить її ідеальною як для прогулянок, так і для особливих подій. Ця сумка стане лаконічною та стильною базою для різноманітних образів.

Новим аксесуаром в модельному ряді Bagllet стала сумка BG128. Трапецієподібна форма доповнена плавними лініями, що створюють нове прочитання, а підкладка та дублюючі матеріали надають структурованого вигляду. Коротка комфортна ручка, ідеальний розмір та місткість – справжня ода лаконічності.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.