Стопами маестро: хто створив нову колекцію AZ FACTORY

Французький модний Дім AZ Factory оголосив, що нова колекція бренду була створена під керівництвом Нормана Рене Девери та Пітера Мовріна — дуету, який для роботи обрав сам Альбер Ельбаз. Колекція весна-літо 2024 буде представлена в рамках Тижня моди в Парижі 2 жовтня.

Пітер Моврін і Норман Рене Девера
Пітер Моврін і Норман Рене Девера

Проєкт AZ Factory by Them присвячений корінню AZ Factory і його майбутньому. У цьому сезоні AZ Factory зосередиться на відзначенні роботи своєї власної команди та її здатності поєднувати різні аспекти надбання Альбера Ельбаза в межах нових багатогранних колекцій. За останні два роки AZ Factory запрошував дизайнерів різного походження, статі, культури та віку до роботи над сезонними колекціями.

Бренд AZ Factory був заснований покійним Альбером Ельбазом у 2020 році. Тоді дизайнер поставив за мету "створювати красиву, практичну й орієнтовану на рішення моду, яка підходить для всіх". Всесвіт AZ Factory бездоганно поєднує традиційну майстерність з новітніми технологіями. З 2022 року AZ Factory перетворилася на мультидисциплінарну платформу, яка виходить за межі традиційного плану моди, сміливо підтримуючи молоді таланти.

AZ Factory Couture весна-літо 2021
AZ Factory Couture весна-літо 2021

Норман Рене Девери народився та виріс у Стратфорді. Він розпочав кар’єру як креативний роскрійник у VIVIENNE WESTWOOD. У 2009 році працював між Парижем і Лондоном керівником лондонської студії 3D Design Ready-to-Wear у CÉLINE. У 2015 році Норман приєднався до LANVIN разом із нині покійним Альбером Ельбазом. Згодом Рене долучився до команди LOUIS VUITTON, де працював над лінією жіночого одягу. У червні 2017 року він переїхав до Нью-Йорка й обійняв посаду старшого дизайнера готового одягу CALVINKLEIN205W39NYC, коли креативним директором був Раф Сімонс. У травні 2019 року Норман переїхав до Мілана, де займався дизайном для VERSACE. У лютому 2020 року на прохання Альбера Ельбаза Норман приєднався до AZ FACTORY на посаді директора з дизайну готового одягу й аксесуарів.

AZ Factory Couture осінь-зима 2023/2024
AZ Factory Couture осінь-зима 2023/2024

Пітер Моврін родом із маленького містечка в Словенії, здавалося, мав продовжити м’ясний бізнес своєї родини. На щастя, в його долю втрутилася Луїза Вілсон. Моврін здобув ступінь магістра з дизайну жіночого одягу в Central Saint Martins. Колекція миттєво стала сенсацією, захопивши модних інсайдерів.

Сміливі дизайни Мовріна привернули увагу таких ікон, як Леді Гага, Бейонсе, Бйорк, Марина Абрамович і Заха Хадід, а Голлівуд взяв його вбрання для фільму "Голодні ігри: Сойка-переспівниця, частина 2". Спочатку Моврін переїхав до Лондона, де працював консультантом з іміджу та модельєром для відомих брендів класу люкс, як-от Alexander McQueen, Burberry, Celine, Aesop, JW Anderson тощо. Одного разу Мовріну зателефонував із пропозицією знаменитий Альбер Ельбаз — це спонукало Пітера переїхати до Парижа, де він зараз обіймає посаду старшого дизайнера в AZ Factory.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.