До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Ruslan Baginskiy відкрили літній поп-ап у Galeries Lafayette в Парижі

Руслан Багінський, український дизайнер і засновник однойменного бренду, відкрив поп-ап у Galeries Lafayette в Парижі. Атмосферний, теплий за настроєм корнер RB створено з українських матеріалів — натуральної необробленої деревини, ротангу і соломи. Простір відтворює дух літа, що асоціюється з брендом, а тимчасові структури підкреслюють імпровізований "всесвіт" літньої пори.

"Я надихався місцями й матеріалами, які "живуть" лише влітку. Це час, коли наші улюблені забуті на зиму літні кухні, придорожні ринки та вуличні кафе оживають, — пояснює Багінський. — Це дуже ефемерний стан, який надихає на життя і водночас меланхолійний, як і саме літо".

Реклама

Поп-ап Ruslan Baginskiy представляє колекцію весна-літо 2024, зокрема різні стилі головних уборів — від бейсболок до широкополих капелюхів. Усі головні убори бренду і тепер виготовляються вручну на власному виробництві в Україні. Поп-ап є важливим кроком на шляху дизайнера і його однойменного бренду та вкотре надає можливість розповісти світу про український дизайн. "Galeries Lafayette — це не просто місце для шопінгу. Це місце з історією в понад 100 років. Багато дизайнерів пережили тут визначні моменти. Я пишаюся, що ми продовжуємо діалог про українське на такій масштабній платформі".

Поп-апRuslanBaginskiy запрошує відвідувачів з 17-го травня до 30-го червня у GaleriesLafayette за адресою 40 BdHaussmann.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.