Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію

На початку літа український бренд мінімалістичних аксесуарів Lona Prist представляє нову круїзну колекцію. Традиційно у дизайні виробів прослідковується естетика авангарду та супрематизму. Атмосферу ж кампейну диктує стан обнулення та внутрішньої трансформації, а вода в кадрі нагадує про відчуття втраченої точки опертя, знайоме майже всім українцям.

Свою нову історію бренд розповідає після півторарічної паузи. Саме стільки часу знадобилось на часткове відновлення виробництва в Україні. За цей час Lona Prist також випустили кастомну колекцію сумок, розписаних вручну українською художницею Сонею Морозюк, та передали частину виробів на благодійні аукціони. Цього літа колекція Lona Prist поповнилась новими моделями з блакитного та синього деніму: Folder Bag та Phone Bag. Сумка-тоут із сіткою 5x7 Net Bag, окрім коричневого, тепер представлена у відтінку хакі, а вже знакові моделі 3x4 та 3x2 доступні у молочному, чорному та карамельному кольорах.

"Для нас почалась нова історія. Ми сильні, незламні та вільні. 2022-й рік змінив та обнулив нас всіх, і період відновлення може бути довгим. Але ми — українці. Ми стали ще сильнішими, впевненішими та не втратили внутрішньої краси. Я вірю в нас та з кожним днем маю ще більше бажання жити та створювати саме в Україні", — розповідає засновниця бренду Альона Пріст. Більше фото нової колекції дивіться в нашій галереї.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.