Наомі, Жизель та інші супермоделі у рекламній кампанії Victoria's Secret

Бренд Victoria's Secret знову зібрав разом своїх улюблених моделей. Але зустрілися вони не на подіумі, одягнені в крила, а на знімальному майданчику — білизняний гігант представив нову рекламну кампанію, зірками якої стали Наомі Кемпбелл, Жизель Бюндхен, Кендіс Сванепул і Адріана Ліма. Топмоделі презентують лінійку The Icon by Victoria's Secret. Молоде покоління моделей представляють Адут Акеч, Емілі Ратаковскі, Гейлі Бібер та Палома Ельсессер.

"Героїні, представлені в кампанії Icon, — це і жінки, які давно співпрацюють з брендом і асоціюються з Victoria's Secret у аудиторії, і нові зірки, які демонструють впевненість і індивідуальність, чим надихають молоде покоління на власні перемоги", — розповідають представники Victoria's Secret.

Особливо тепло фанати зустріли участь у проєкті Адріани Ліми, для якої він став символічним з кількох причин. По-перше, 42-річна Ліма повернулася до роботи після народження третьої дитини та хвилі хейту, яка обрушилася на неї через набрану вагу. По-друге, п'ять років тому вона урочисто прощалася із брендом після 20 років співпраці. "Я навіть не очікувала, що знову позуватиму в білизні — для мене це дуже емоційно. З брендом пов'язана велика частина мого життя, і я завжди почувалася тут як у сімейному колі", — розповідає бразилійка.

Адріана Ліма
Адріана Ліма
Жизель Бюндхен
Жизель Бюндхен
Емілі Ратаковскі
Емілі Ратаковскі
Кендіс Свейнпол
Кендіс Свейнпол
Наомі Кемпбелл
Наомі Кемпбелл
Палома Ельсессер
Палома Ельсессер
Гейлі Бібер
Гейлі Бібер

Кампанія Icon також є тизером того, що глядачі побачать під час світового туру Victoria's Secret, який транслюватиметься на Prime Video 26 вересня.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.