До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Ми однієї крові: колекція футболок із віршами Сергія Жадана

Соціальний проєкт "Ми однієї крові" створив колекцію футболок із віршами Сергія Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни.

Сергій Жадан та Марія Федорівна
Сергій Жадан та Марія Федорівна

Реклама

Лейтмотивом лімітованої колекції футболок стали фрази з віршів письменника Сергія Жадана, а тату-майстриня Марія Федорівна ілюструвала їх у мінімалістичному стилі. Колекція стала частиною ініціативи ПУМБ "Ми однієї крові", започаткованої з метою підтримки українського бізнесу та арту, допомоги українським захисникам і пораненим, просування донорства крові.

"Любов варта всього", "Кохай, рибо, кохай", "Бути соняшником у полях Донбасу — це знати, як жити й за що помирати", "Щастя не оминеш" — ці цитати відгукнуться кожному своїми сенсами. Білі, чорні, бежеві кольори із вкрапленням червоного невидимою ниткою поєднують усіх нас бажанням жити й творити. Адже саме креатив підтримує віру українців у перемогу. Тому проєкт поєднав творчість письменника, рок-музиканта, волонтера Сергія Жадана з роботами тату-майстрині Марії Федорівни.

Соціальний проєкт "Ми однієї крові" створює патріотичний мерч, який щодня рятує життя. 50 % вартості кожного товару спрямовується громадським організаціям "ДонорUA", "Агенти крові" та "Госпітальєри" на закупівлю такмеду та обладнання для парамедиків, доставку крові в гарячі точки.

"Наша місія — вчасно забезпечити пацієнтів якісними компонентами крові. Після повномасштабного вторгнення потреби у крові в Україні зросли на 60 %. Аби повністю забезпечувати людей кров'ю, її має регулярно здавати принаймні мільйон донорів — приблизно втричі більше, ніж зараз. Тому популяризація й системність надання крові має стати для кожного українця й, зокрема, для бізнесу важливою опцією. Більше донорів крові = більше врятованих життів", — коментують у "ДонорUA".

З 24 лютого 2022 року Україна щодня втрачає чимало крові. Наші захисники та захисниці проливають її на полі бою, страждають і мирні жителі. Знекровлюються бізнес та економіка, тому наше завдання — посилити культуру донорства в Україні й залучити якомога більше українців підтримати ініціативу не тільки фінансово, а й стаючи донорами крові для поранених військових та мирних мешканців нашої країни.

Придбати мерч можна на офіційному сайті та на Instagram-сторінці проєкту "Ми однієї крові".

Фото: VasylChurikov, Evgeniy Zinchenko
Стилістка: Olena Fokina
MUA: Lesya Dyakonova
Моделі: ViktoriiaPazych, Denys Chaikovkyi
Одяг: маркетплейс українських брендів ВСІ. СВОЇ, Mango

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.