До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Cтрогість і екстравагантність: нова колекція Gucci Cruise 2025

Строгість і екстравагантність, сила і делікатність, англійськість з італійським акцентом: колекція Gucci Cruise 2025 розглядається через призму досвіду креативного директора бренда Сабато Де Сарно — його спогади про місця та людей вплетені в нову історію, що через спадщину Gucci відображає глибокі та значущі зв’язки з Лондоном, де проходив показ, а також віддзеркалює особистий досвід Де Сарно.

Реклама

Ідеї досвіду про місто та його культуру висловлені через одяг. Кодекси вбрання в новій колекції Gucci нівелюються та використовуються як засіб провокації. Короткі пальта з технічного габардину відрізняються гострою точністю в поєднанні з флористичними мотивами. Ці квіткові вишивки набувають нових вимірів, адже вони виконані у 3D-техніці з вирізаної лазером органзи або вручну зформованих леліток, а багатошаровість уміло протиставляється делікатним шифону, рюшам і мереживу.

Культові для Gucci деталі Horsebit із замші віддають належне зв’язку Дому зі світом кінного спорту. Фасони речей з деніму розслаблені, а модні жести трансформуються через взуття на пласкій підошві — балетки та лофери. Тим часом символи британського стилю, як-от тартан, шиття й емблеми, переосмислюються та наповнюються духом нового часу. Зібрана в Італії початку 1970-х, сумка Gucci Blondie поєднує коштовність і прагматизм: її символічний логотип тримається на плечі, створений за допомогою техніки, взятої з ювелірних виробів Gucci.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.