
Український паралімпієць хоче продати золоту медаль з аукціону для допомоги ЗСУ
27-річний паралімпійський чемпіон та призер з плавання Євген Богодайко хоче продати свою золоту медаль для допомоги ЗСУ.

"Я вважаю, що спортсмени мають бути надійним тилом для українців. Ніхто не має сидіти, склавши руки в очікуванні", – казав Євгеній ще на початку російської агресії, коли vogue.ua розповідав, як спортсмени допомагають у війні.
У своєму інтерв’ю для vogue.ua у межах проєкту Без Обмежень він казав, що йому подобається тренуватися в Україні, хоча він має з чим порівнювати. Він вірив, що країна рухається семимильними кроками до того, щоб людям з інвалідністю жилося краще й комфортніше. «Держава нині робить усе — і навіть більше», – казав він. Сьогодні колишній світ зруйнований; знищено багато басейнів і спортивних комплексів; втрачено безліч людських життів.
Євгеній визнає, що до ЗСУ його все одно не візьмуть, але він хоче бути максимально корисним. Він уже допомагає – місцевій територіальній обороні в Полтаві, блокпостам – збирає медикаменти, продукти тривалого зберігання, речі першої потреби, гуманітарну допомогу, доправляє, куди потрібно.
Сьогодні герой Паралімпіад хоче продати свою золоту медаль з Паралімпіади-2020 в Токіо, щоб вторговані кошти передати ЗСУ України.
Поки тривають пошуки аукціонного майданчика, на якому можна було б утілити цей план, редакція VOGUE запросила в Євгена номер його власної картки, щоб він міг акумулювати кошти для ЗСУ. Але спортсмен відмовився з етичних міркувань.
Довідка VOGUE
Євген Богодайко – один з найтитулованіших українських плавців. Серед його спортивних здобутків – золота й срібна медалі Паралімпіади в Токіо. У 2012-му на Паралімпіаді в Лондоні він виграв дві золоті медалі — 200 м комплексом і 200 — брасом. Потім були ігри в Ріо й чотири «золота» поспіль. З Токіо він привіз дві медалі: золото й срібло.
Еще в разделе SPORT
Популярное

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

10 документальних фільмів про історію та культуру України

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush Orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не следуйте за модой
— ощущайте её
Спасибо!
На указанный вами адрес было отправлено письмо.
Подтвердите, пожалуйста, свою подписку.