"Заради майбутнього": як минули концерти студентів-музикантів у Рівному та Івано-Франківську

Нещодавно у Рівненській та Івано-Франківській філармоніях минули п’ятий і шостий концерти Всеукраїнського проєкту "Заради майбутнього" від благодійного фонду Марії Дідковської "Відкрита музика міста" — фінальні події туру. Усе для того, щоб підтримати українських студентів-музикантів. Адже особлива атмосфера у залах філармоній, оплески глядачів і слова подяки надихають творити вдома, в Україні.

Рівненська обласна філармонія
Рівненська обласна філармонія

На концертах звучали твори видатних композиторів — Дмитра Бортнянського, Йоганна Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Євгена Станковича, Йозефа Гайдна та інших.

Рівненська обласна філармонія
Рівненська обласна філармонія

"Захоплююся українськими студентами-музикантами, українськими оркестрами, українськими професіоналами. Як вони звучали! Їхні очі, очі гостей кричали про відчуття потрібності та підтримки саме тут, вдома. Слова подяки від солістів — у саме серце", — поділилася Марія Дідковська.

Мета культурної ініціативи "Заради майбутнього" — створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50% студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

Кожен концерт має нову програму, над якою працює диригент і співініціатор проєкту Андрій Савчук. Позаду — 6 концертів, 18 програм — виступи в Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську та Рівному.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.