До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Володимир Дантес випустив зухвалу та провокаційну пісню "Дура"

Український співак Володимир Дантес презентував нову зухвалу та провокаційну пісню "Дура". Це трек про стосунки, в яких метелики закоханості в животі давно перетворились на погрози, невиконані обіцянки та грубі слова. Композиція буквально просочена токсичністю взаємин, де один партнер користується іншим та зневажливо ставиться до нього.

Володимир Дантес
Володимир Дантес

Реклама

Часто перші дзвіночки майбутнього насилля та обʼєктивації не сприймаються серйозно і романтизуються як прояви палкого кохання, втім, це найбільша помилка, яку тільки можна зробити. "Дура" — це заклик музиканта до усіх жінок усвідомити свою цінність та розірвати коло приниження, що залишає відбиток у їхній свідомості. Це пісня про те, що здорові стосунки дарують радість та тепло, доки токсичні наносять нові рани та деруть старі шрами.

"Набридло усвідомлювати, як у суспільстві люди досі нормалізують жахливе ставлення партнерів одне до одного, називаючи це пристрастю або ж особливостями характеру. Стереотип про те, що потрібно потерпіти, полюбити та прийняти людину такою як вона є і врешті-решт віддати себе на знищення партнеру через щирі почуття — має померти. Кохання — це ніколи про насилля і завжди про повагу та відданість. Моя пісня "Дура" є завуальованим проханням до всіх припинити ідеалізувати стосунки, в яких вам погано, і виходити з них задля власного щастя, що б партнер про це вам не казав", — поділився співак.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.