До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

#VOICESOFNATION: фінальний фільм-концерт до Дня Незалежності України

24 серпня, у День Незалежності України, ми ставимо фінальну точку масштабного проєкту #VOICESOFNATION, який був реалізований разом із ЦУМ Київ. Упродовж трьох місяців ми знайомили українців і весь світ із силою нашої музики та поезії, разом дізнавалися як по-новому звучатиме "Заповіт" Тараса Григоровича Шевченка чи "Цвіте терен", який улюблений вірш видатного футболіста Андрія Шевченка і як звучать українські традиційні веснянки. Останньою учасницею #VOICESOFNATION стала Тіна Кароль, яка виконала для нас і всієї країни Гімн України, а сьогодні ми представляємо фінальний гала-концерт, у якому зібрали всіх учасників. Вмикайте та насолоджуйтесь українською піснею та поезією у такий важливий для всіх нас день.

Довідка Vogue:

Реклама

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримання української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.