Пішов з життя легендарний музикант Тоні Беннетт

У віці 96 років в Америці пішов з життя легендарний джазовий виконавець Тоні Беннетт. У 2016 році Беннетту діагностували хворобу Альцгеймера, але він продовжував виступати та записуватись до 2021 року, повідомляють The Variеty.

Тоні Беннетт і Леді Гага
Тоні Беннетт і Леді Гага

Тоні Беннетт народився 1926 року в Нью-Йорку в родині емігрантів з Італії. Почав співати в дитинстві, в юності перебивався заробітками на кількох роботах, аби підтримати родину, проте завжди мріяв стати відомим музикантом. Яскравий початок його кар’єри припав на 50-ті роки — зокрема, музикант став відомим завдяки романтичній баладі Because of You. Його гіти швидко очолили білбордівські чарти, а сам Беннетт став зіркою свінгу і продовжив традицію Френка Сінатри.

Мабуть, його оксамитовий голос запам'ятав увесь світ завдяки гіту 1962 року I Left My Heart in San Francisco.Тоні Беннетт — володар 20 премій "Греммі" і справжній улюбленець не тільки публіки, а й інших музикантів. Найкращим виконавцем світу називав його Френк Сінатра, а дуети з ними записували всі найвідоміші зірки — від Емі Вайнгауз до Елтона Джона.

В 2014 році він випустив альбом з Леді Гагою — Cheek to Cheek , який отримав "Греммі". Спільна творчість переросла в теплу дружбу, а 2021 року вони випустили другий альбом — Love for Sale. Для Беннетта він став 72-м за рахунком — і останнім в його кар’єрі. Цим альбомом великий музикант поставив світовий рекорд, адже став найдорослішою у світі людиною, яка випустила альбом із новими піснями. На той момент Беннетту було 95 років.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.