Макс Барських переклав свій гіт "Тумани" українською мовою

Співак Макс Барських переспівав свій відомий трек "Тумани" 2016 року українською мовою. Він увійде в перший повністю україномовний альбом музикант "Зорепад", який вийде вже 8 вересня.

Майбутній реліз Барських умовно можна розділити на дві емоційні частини. Туди увійшли 4 гіта — переклади головних бестселерів музиканта, які добре відомі його фанатам: "Тумани", "Береги", "Подруга-ніч", "Лий, не жалій", а також 6 нових композицій. "Зорепад" виходить за підтримки лейблу Warner Music Poland.

"Новий альбом "Зорепад" та всі пісні, які увійдуть до нього, я виношував майже рік, — розповідає співак. — Проїхавши містами України й зустрівши своїх людей, я відчув потребу подарувати улюблені пісні українською мовою. Просто хочу, щоб вони належали нам з вами та нашим дітям! "Тумани", "Береги", "Подруга-ніч", "Лий, не жалій" — усі вони лунатимуть соловʼїною в студійній якості. Але "Зорепад" — це ще й про нові відчуття".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.