ONUKA презентує ліричний альбом ROOM, присвячений українцям

ONUKA презентує четвертий музичний альбом ROOM, який має стати справжнім "прихистком" та безпечним простором для кожного слухача, адже сама артистка називає його альбомом-терапією. До альбому увійшли 10 пісень, дві з яких вже раніше виходили у форматі синглів: балада "Душа Народу" та життєствердна PEREMOHA.

Ніхто з українців не обирав опинитися у цих подіях, ніхто не очікував, що його життя розділиться на "до" і "після". Мало хто мав можливість для усвідомлення свого вимушено нового життя. Власне, саме тому цей альбом — найбільш ліричний та особистий в творчості гурту — отримав назву "ROOM". За задумом Нати Жижченко та Євгена Філатова, ця музика — символічний безпечний простір, де кожен слухач може поринути у свій внутрішній світ.

Для Нати Жижченко таким безпечним простором стала стала музична
майстерня її дідуся, відомого майстра народних інструментів Олександра Шльончика у Чернігові. У записі альбому взяли участь музиканти з Чернігівщини: Чернігівський Академічний хор ім. Дмитра Бортнянського, Хор старших класів "Провесінь" КЗМПО, ансамбль домристів Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького тощо.

"Кожен трек альбому піднімає свою проблематику: ПТСР на рівні нації, вимушений переїзд, втрата рідних, втрата домівки, житла, призначення, роботи чи навіть власного простору", — пояснює Ната Жижченко. Реліз окремих композицій буде долучено до актуальних благодійних ініціатив: психологічна підтримка військових, що переживають ПТСР, підтримка жінок-парамедикинь, які працюють в найгарячіших точках, опіка біженців, збереження культурної спадщини тощо.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.