До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Жінки про жінок: як пройшов паблік-ток Vogue Ukraine у межах Книжкового Арсеналу

3 червня редакція Vogue Ukraine зібрала аншлаг на публічній дискусії в межах Книжкового Арсеналу. Ми запросили гостей на паблік-ток "Жінки про жінок: що ми відчуваємо сьогодні", під час якого говорили про те, що значить бути жінкою в часи війни. Під час події також відбулася презентація лімітованого колекційного випуску Vogue Ukraine, героїнею обкладинки якого стала Оксана "Ксена" Рубаняк — 21-річна командирка взводу однієї з бригад Сухопутних військ Збройних Сил.

Реклама

Учасницями розмови стали українська дипломатка, постійна представниця України при міжнародних організаціях у Відні Еміне Джапарова, культурна менеджерка, редакторка сайту The Ukrainians Богдана Неборак, співзасновниця фонду "Ветеранка", парамедикиня, громадська активістка Катерина Приймак, військовослужбовиця Оксана Рубаняк, письменниця, продюсерка "Радіо Культура", перекладачка Ірина Славінська, продюсерка документального фільму "20 днів у Маріуполі", журналістка, пулітцерівська лауреатка Василіса Степаненко.

Еміне Джапарова, Катерина Приймак, Дарія Слободяник, Богдана Неборак, Ірина Славінська, Василіса Степаненко

Кожна з учасниць дискусії поділилася баченням власної ролі під час повномасштабної війни, а також тим, що сьогодні допомагає кожній адаптуватися до нової реальності та плекати стійкість. Так, Богдана Неборак зазначила, що знаходить багато відповідей на запитання про виклики сьогодення в історії української літератури; Василіса Степаненко зізналася, що відчуває відповідальність та водночас підтримку, розповідаючи історії своїх героїв, адже знає: як журналістка є "очима" світу та голосами українців.

Василіса Степаненко, Ірина Славінська, Богдана Неборак

Катерина Приймак зазначила, що підтримкою для неї є насамперед спільнота сестринства фонду "Ветеранка", а Еміне Джапарова, яка є кримською татаркою, поділилася драматичними історіями жінок її родини і зізналася що шукає віру в собі та своєму роді. Ірина Славінська, своєю чергою, зізналася, що шукає натхнення серед своїх колежанок та відважних жінок на передовій, а також зауважила що українські жінки сьогодні живуть у надзвичайно контрастній реальності. У своєму відеозверненні Оксана Рубаняк, яка через службу не змогла бути на Книжковому Арсеналі, подякувала всім за підтримку українського війська та зазначила, що надихається тисячами сміливих українок, які обрали шлях у Збройних Силах.

Дарія Слободяник, Еміне Джапарова, Катерина Приймак
Василіса Степаненко, Ірина Славінська
Богдана Неборак

Партнерами участі Vogue Ukraine у фестивалі "Книжковий Арсенал" стали Sense Bank та книгарня Сенс, на стенді якої ексклюзивно був представлений лімітований колекційний наклад Vogue Ukraine. Як пройшла подія, дивіться у фоторепортажі.

Марія Дідковська, Юлія Костецька, Роза Тапанова

Марія Дідковська
Євген Бондаренко, Юлія Костецька
Василіса Степаненко
Богдана Неборак, Юлія Костецька, Дарія Слободяник
Катерина Приймак
Богдана Неборак, Ірина Славінська, Дарія Слободяник

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.